כמו בכל שנה, גם השנה נערך אירוע האולסטאר היוקרתי של ליגת הכדורסל הטובה בעולם, כשהשנה זה התקיים בשארלוט וכמעט שנגמר בהיסטוריה כשיאניס אנטטוקומפו היווני היה לא רחוק מלהפוך לשחקן הבינלאומי הראשון אי פעם שזוכה בתואר מצטיין האולסטאר.

המשחק שהתקיים הלילה (בין ראשון לשני) הפגיש בין כוכבי הליגה בראשותו של לברון ג'יימס לבין כוכבי הליגה בראשותו של הפאוור פורוורד היווני המשחק בקבוצת מילווקי באקס.

המשחק סיפק כצפוי המון רגעי הנאה ופחות מהלכי כדורסל הגנתיים, וצופי הכדורסל באולם וברחבי העולם כולו נהנו מצפיה בו כשזה כלל כמות מרהיבה של הטבעות ומהלכים התקפיים רבים.

במהלך הרבע השלישי היה נראה כי קבוצתו של היווני שהגיע לליגת הכדורסל הטובה בעולם מהליגה השניה ביוון, בדרך לניצחון כשזו הובילה כבר ב-20 נקודות הפרש, אך אז התעוררו חבריו של לברון ג'יימס וביחד הפכו את התוצאה כשבסיום ניצחה קבוצתו של ג'יימס, שנה שניה ברציפות, בתוצאה - 164:178.

קווין דוראנט, חברו של לברון לקבוצה ומי שהכריע את תוצאת המשחק נבחר למצטיין אירוע השיא בפעם השניה בקריירה כשסיים עם 31 נקודות ו-7 כדורים חוזרים.

לא מעט מהלכים התקפיים היו במשחק, ובכל זאת, מי שגנב את ההצגה כולה הוא לא אחר מאשר אגדת הכדורסל הגדולה בעולם - הבעלים של קבוצת הכדורסל משארלוט שאירח באולמו את המשחק היוקרתי - מייקל ג'ורדן שעלה להופעה במחצית.

קלעו לקבוצת לברון: קווין דוראנט 31, קליי תומפסון 20, לברון ג'יימס וקוואי לאונרד 19 כל אחד, דמיאן לילארד 18, קיירי אירווינג 13, ג'יימס הארדן 12, בן סימונס 10, קארל אנתוני טאונס ובראדלי ביל 11 כל אחד, דווין וייד 7, אנתוני דייויס 5, למרכוס אולדריג' 2.

קלעו לקבוצת יאניס: יאניס אנטטוקומפו 38, פול ג'ורג' וכריס מידלטון 20 כל אחד, סטף קרי וראסל ווסטברוק 17 כל אחד, ג'ואל אמביד ובלייק גריפין 10 כל אחד, דירק נוביצקי 9, ניקולה יוקיץ' ודיאנג'לו ראסל 6 כל אחד, קמבה ווקר וניקולה ווצ'ביץ' 4 כל אחד, קייל לאורי 3.