יובל זוסמן עם אחד הנערים
יובל זוסמן עם אחד הנערים צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

שגרירי מכבי בתכנית One Team של היורוליג - ג'ון דיברתולומיאו, יובל זוסמן, ניקולה וויצ'יץ' ודורון ג'מצ'י - הגיעו היום (שני) לכפר הנוער עיינות וערכו פעילות עם חברי קבוצת הפנימיה.

שחקני ההווה והעבר סייעו לנערים בתרגילים, נתנו טיפים לאימונים ומשחקים וכן אכלו יחד עם השחקנים הצעירים בחדר האוכל של הכפר.

"לנו היה חשוב מאוד לבוא לפה, חשוב לנו לקחת חלק בפרויקט הזה שיש לו חיבור עתיר שנים עם כפר הנוער האדיר הזה", אמר דורון ג'מצ'י, כיום סמנכ"ל שיווק וקשרי קהילה במכבי. "ראינו פה הרבה מאוד הצלחות, לאו דווקא במובן של הכדורסל. אחד הרעיונות של 'וואן טים' הוא לקבל כלים לא רק בהיבט המקצועי, אלא בהיבט של האישיות, של ערכים ולחיים בכלל".

"התחלתי לשחק כדורסל בגיל 6, בשבילי זה כל החיים וכל מה שאני עושה. שמח להגיע לפה ולעזור לכם. אני פה לכל שאלה או בקשה, אז אל תתביישו", אמר לנערים יובל זוסמן, שלאחר מכן הדריך פעילות כיצד לערוך חימום נכון.

"אני שמח לראות אתכם שוב", אמר המנהל הספורטיבי ניקולה וויצ'יץ' את דבריו. "תמיד טוב לראות איך אתם משתפרים ומתקדמים ממפגש למפגש. אתם צריכים להמשיך לעבוד קשה. כדורסל זה ספורט יפה ודרך טובה ללמוד גם דברים חשובים על החיים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו