אל תוותרי על איכות הפריט
אל תוותרי על איכות הפריט צילום: רותם ברק

כשמדובר במשפחה דתית ממוצעת, הוצאות הביגוד יכולות להיות גבוהות מאוד: ברית, בר מצווה, חתונה, חגים ומה לא. כל אירוע או חג הוא סיבה למסיבה, בלי עין הרע.

אחת הדרכים להתחדש ולגוון וגם לחסוך בהוצאות, היא קנייה בסוף עונה.

החורף הישראלי אינו קר במיוחד ולכן רבים מבגדי החורף יכולים להיות רלוונטיים גם לעונת המעבר ולקיץ. אמנם אנחנו נמצאים בימים האחרונים של מכירות סוף העונה בחנויות, אבל אם מחפשים טוב אפשר עדיין למצוא פריטים טובים, במחירים נמוכים.

אז איך תעשי זאת נכון?

בחוץ נושבת רוח קרה, אך החום הישראלי קרב ובא וכדאי להתחשב בו. כשקונים בחורף בגדים המיועדים לקיץ, כדאי לשים לב לסוג הבד, ולבחור בדים קלילים ונושמים שיהיו נעימים גם בימים החמים.

נכון שמראה השכבות נכנס לאופנה בחורף האחרון, אבל בקיץ הישראלי הוא ממש לא בא בחשבון. היום אפשר להתלבש צנוע בלי להזיע וכדאי לנסות לאתר פריטים שיהיה נעים ללבוש גם כאשר הטמפרטורות יעלו.

צילום: רותם ברק
צילום: רותם ברק

במהלך הקנייה- שימי לב שהפריטים שבחרת הם רב עונתיים ואינם טרנד זמני שאוטוטו יחלוף עם הרוח. כדאי להתחשב בצבעים ובגזרה ולקנות פריטים על עונתיים שילוו אותך לא רק בחודש הקרוב אלא יהיו שימושיים גם בעונה הבאה.

אל תוותרי על איכות הפריט. ההנחה אמנם קורצת, אך פריט שאינו איכותי לא שווה את הפעמים הבודדות שתלבשי אותו. פריט איכותי ניכר בסוג הבד, באיכות התפירה ובעמידות שלו. הדבר משפיע ישירות על המראה הכללי ועל משך הזמן שהבגד יוכל לשמש אותך. לכן, גם אם המחיר אטרקטיבי, שימי לב למכלול.

עדיין לא התנסית בקנייה ברשת? זה בדיוק הזמן המתאים להתחיל! המחירים כעת זולים וזה הזמן להזמין בסכומים נמוכים, ולצבור ביטחון בקניות אינטרנטיות, שיחסכו לך זמן וכסף.

בוודאי תשמחי לשמוע שגם אנחנו מציעים הנחות שוות במיוחד: עד 30% הנחה על כל האתר + 20% נוספים רק עד מוצאי שבת! בואי ליהנות מבגדים צנועים ונעימים במחירים אטרקטיביים>>> https://shaharit.co.il/

קוד קופון להנחה על סך 20%: 2019@20

צילום: רותם ברק
צילום: רותם ברק