ח"כ דני סיידה לא ימשיך ברשימת ש"ס

ח"כ סיידה שיגר למועצת חכמי התורה של ש"ס מכתב בו הוא מודיע על בקשתו שלא להשתלב ברשימת המפלגה בבחירות הקרובות/

בן שאול , ט"ו באדר תשע"ט

ח"כ דני סיידה
ח"כ דני סיידה
צילום: חזקי ברוך

ח"כ דני סיידה (ש"ס) שיגר היום (רביעי) למועצת חכמי התורה של ש"ס מכתב בו הוא מודיע על בקשתו שלא להשתלב ברשימת המפלגה בבחירות הקרובות.

"ביום זה בו הגיעה העת בה יוחלט על רשימת חברי הכנסת מטעם תנועתנו תנועת ש"ס, החלטתי במכתבי זה לבקשכם לפטור אותי מתפקיד ח"כ ולגרוע את שמי מרשימת ש"ס לכנסת הבאה", כתב סיידה שנכנס לכנסת רק לפני כשנה.

לדבריו, התפקיד הקשה עליו. "לאחר 30 שנות עשיה למען תנועתנו הקדושה בכלל התפקידים אשר הוטלו עליי ולאחר שנה כח"כ מן המניין נוכחתי לדעת כי מחמת גילי ומקום מגוריי בצפון הרחוק ומעל לכל עקב הפגיעה הקשה במשק החקלאי שבבעלותי, איני יכול לשאת בעול הקשה והמכובד הכרוך בעבודת הכנסת, בימים ושעות אין סוף, בוועדות, במליאה, ובסיורים בכלל רחבי הארץ בהתיישבות העובדת. תפקיד תובעני זה מחייב ומיועד לצעירי התנועה הנמרצים".

"אמשיך לפעול ולסייע בכל תחום ובכל נושא התואמים את יכולותיי וכישוריי ממרום גילי ובפרט כמובן במחויבותי לשמור ולהציל את נושאי החקלאות וההתיישבות הקרובים לליבי ונתונים לצערי למשיסה וחורבן".

את מכתבו חתם במילים, "תנועת ש"ס תהיה חייבת להמשיך ולפעול כדי לגונן ולשקם כפי שעשתה בעבר וביתר שאת בעתיד על נושא זה, כולי תקווה כי התנועה היקרה תצליח לקיים את מצע המפלגה בנושא חקלאות והתיישבות אותו כתבתי בימים האחרונים יחד עם יו"ר התנועה אשר יהווה את הבסיס להתנהלות התנועה בנושאים אלה וכולי תקווה כי אוכל לתת את תרומתי בכל תפקיד מתאים הקשור לכך".