ועידת אייפא"ק. ארכיון
ועידת אייפא"ק. ארכיון Reuters

ג'ו זבולוני, איש עסקים ישראלי שגר במיאמי המוכר לרבים כפעיל למען ישראל בציבור וברשתות החברתיות מגיב לביקורת של איפא"ק נגד עוצמה יהודית וכותב בעמוד הפייסבוק שלו: "איפא"ק אתם שיא הצביעות!"

"יש לכם הרבה חוצפה לצאת נגד ראש הממשלה!", ממשיך וכותב זבולוני, "להזכירכם, אתם מימנתם טיסה ואירחתם את תמר זנדברג בוועידת איפא"ק ואז 'הרשיתם' לה להצטרף להפגנה אנטי ישראלית מחוץ לבניין הוועידה, והכי אבסורד... נתתם לה להפגין נגדכם, נגד איפא"ק שם היא הצטרפה לארגון if not now שקראו שם לחרם על ישראל ונגד הסיוע האמריקני לישראל".

זבולוני כותב שבתגובה למחאה שלו על המהלך, באיפא"ק טענו שזה אינו מתפקידם להתערב בפוליטיקה בישראל.

"למרבית הצביעות לדוגמא", כותב זבולוני, "מעולם לא גיניתם את חנין זועאבי שהצטרפה למשט המרמרה ופעלה בפרובוקציה נגד חיילי צהל".

"בוועידה ב 2017 הייתה לכם את החוצפה לגנות את מוחאי הכפיים לנשיא טראמפ ואף שלחתם לי מכתב שזה לא מכובד למחוא כפיים לנשיא כי זה מעליב את השמאלנים", הוסיף, "כל זה רק בגלל שחברי איפאק מהשמאל הקיצוני 'נעלבו' ממחיאות הכפיים לנשיא ואף קראו לנו גזענים שהעזנו למחוא כפיים".

זבולוני מסכם וכותב: "תתביישו לכם! בגלל מדיניות ההתרפסות והלקקנות הזאת שלכם הנשיא טראמפ לא שם עליכם, הדמוקרטים לא סופרים אתכם, ואני עזבתי אתכם לפני שנתיים ושמח מאוד שלא חזרתי. גם השנה את התמיכה שלי תהיו בטוחים שלא תקבלו".