הפנינג הספורט בשנה שעברה
הפנינג הספורט בשנה שעברהצילום: מיכל פתאל

מתחם ספורט מרהיב שיתפרס על פני 2,000 מ"ר, ביתנים של מיטב מותגי הספורט המובילים בעולם, חנות מיוחדת לטובת משתתפי המרתון, חלוקת ערכות והנחות משמעותיות ומבצעים ייחודיים - כל אלה יחכו לכם בהפנינג הספורט הגדול ביותר בישראל שיתקיים רגע לפני מרתון ווינר ירושלים 2019.

40,000 אנשים עשויים לפקוד ולהגיע אל מרכז הקונגרסים הבינלאומי בבנייני האומה שבירושלים, שם יתקיים השנה הפנינג הספורט הגדול בישראל, אשר יתקיים זו השנה התשיעית ברציפות בירושלים.

ההפנינג הגדול הינו חלק מההכנות החגיגיות למרתון ווינר ירושלים 2019 הבינלאומי שיתקיים ביום שישי ה-15/3/2019. ההפנינג יתקיים בימים שלישי עד חמישי של שבוע המרתון, בין השעות 15:00-21:00 ובו תוצג בנוסף לביתני ספורט רבים אף תערוכת win yourself - תערוכת השראה מיוחדת למען העמותות המשתתפות במרתון ולמען הרוח האנושית. בתערוכה הייחודית, יוצגו 17 פריטים של מובילי דעה, אנשי עסקים ומשפיענים אותם לבשו כאשר שברו שיא אישי בריצה. בין המציגים : אסתר רוט שחמורוב, אסף גרניט, זיו שילון, שגב משה, ביטי דויטש ועוד.

בין המגוון הרחב של פריטי הספורט אותם ניתן יהיה למצוא למכירה במחירים מיוחדים בהפנינג הספורט הגדול בישראל, יהיה אפשר למצוא: נעלי ריצה, ביגוד ריצה לנשים וגברים, שעוני דופק, תוספי מזון, ג'לים, משקפי שמש, מדרסים, שרוולי ריצה, מעילים, חולצות דרייפיט, בקבוקים, תיקי שתייה וריצה ועוד במחירים אטרקטיביים ובמבצעים ייחודיים.

בנוסף יוצגו החידושים העדכניים בעולם הספורט וג'דאטים מיוחדים של מיטב החברות בראשן חברת סאקוני נותנת החסות הרשמית של מרתון ווינר ירושלים, שתציג בתערוכה ביתן מרהיב וענק במיוחד. בתערוכה יוצב מתחם מרצ'נדייז מרהיב של כל פריטי הספורט הממותגים של מרתון ווינר ירושלים.

כבכל שנה, במתחם תהיינה גם חלוקת הערכות למשתתפי מרתון ווינר ירושלים וזאת בכדי לאפשר למשתתפים גישה נוחה, מהירה ויעילה יותר לחלוקת הערכות. במתחם החלוקה, יחולקו לרצים בנוסף לערכה, חולצת הריצה הרשמית אותה ניתן יהיה למדוד במקום בתאי מדידה מיוחדים. כמו כן, יוכלו המבקרים להצטלם כמזכרת על קיר הצילום בכניסה לתערוכה!

כמיטב המסורת במרתונים הגדולים בעולם, ייערך במסגרת האקספו בבנייני האומה ירושלים, ערב הפסטה המסורתי לרצי המרתון המלא.

את התערוכה מפיקה חברת ״SPORT EXPO", והכניסה להפנינג הספורט הינה ללא תשלום והחניה חופשית.

משה ליאון, ראש העיר ירושלים אמר על חגיגת הספורט הגדולה שמחכה לתושבי העיר ולאורחיה כי "הפנינג הספורט של מרתון ירושלים הוא אחד מאירועי הספורט הגדולים המתקיימים בעיר ירושלים. אנו צופים השנה כי מספר המבקרים יגדל ואף ישבור שיא של כל הזמנים. אני מזמין את תושבי ירושלים להגיע יחד עם כל המשפחה וליהנות מהפנינג ססגוני, ספורטיבי ומהנה".

איציק קורנפיין, מנהל אגף הספורט העירוני בעירייה אמר: "הפנינג הספורט המסורתי של מרתון ווינר ירושלים הבינ"ל, שייערך השנה בבנייני האומה בירושלים, הינו הפנינג הספורט הגדול והמוביל בישראל. כמקובל בכל המרתונים בעולם גם מרתון ווינר ירושלים יקיים הפנינג ספורט חגיגי לקראת המרתון אליו צפויים להגיע כ-40,000 איש, שייהנו מעשרות ביתנים של מיטב מותגי הספורט המובילים, ממגוון ענק של כל פריטי הספורט ומהחידושים העדכניים ביותר של עולם הספורט. צפויה לנו חוויה ספורטיבית אמיתית לכל המשפחה".

כאמור, מרתון ווינר ירושלים 2019 יתקיים השנה ביום שישי, ה- 15/3/2019. זו השנה התשיעית למרתון הבינלאומי הגדול בישראל בו צפויים להשתתף השנה למעלה מ- 35,000 איש מתוכם 4,400 משתתפים מחו"ל מ-76 מדינות שונות .

המרתון כולל שישה מקצים בהם מרתון מלא (42.2 ק"מ); חצי מרתון (21.1 ק"מ); 10 ק"מ; 5 ק"מ; מרוץ משפחות (1.7 ק"מ) ומרוץ קהילות חברתי הגדול בארץ (800 מ') שבו צפויים להקדיש את ריצתם כ- 6,000 מהרצים לאחת מהעמותות החברתיות השותפות למרתון.

להרשמה ולפרטים נוספים אודות המסלולים, אפשרויות לינה והאירועים הנלווים למרוץ באתר המרתון: https://jerusalem-marathon.com/Default.aspx