סיגריה אלקטרונית
סיגריה אלקטרונית צילום: יח"צ

אתם תוהים אודות היכולת של מוצר זה לסייע לכם להפחית עישון ולשמור על הבריאות?
חשוב שתדעו יותר על הנושא.

חברת Clean Vape מספקת סיגריות אלקטרוניות ושאר מוצרים מסיבה למעשנים: מסבירה מה משמעותם של מוצרים אשר נודעו להפחית עישון ולהטיב עם הגוף.

עישון סיגריות אשר בראשית המאה העשרים היה נחשב דבר שלא משפיע על חיי היום יום, הפך למנהג מגונה ומוקצה וזאת בשל מחקרים שהוכיחו כי עישון מזיק לבריאות גורם למחלות סרטן, לבעיות נשימה ולשאר תחלואים קשים.

מלבד זאת, העשן שנוצר בעת שריפת הטבק, מפריע לסביבה תוך שהניקוטין משפיע גם על אנשים שנמצאים ליד האדם שמעשן.

"החדשות הטובות" כך מסבירים המומחים "הן שסיגריות אלקטרוניות, הלוא הן מכשירי אידוי חכמים, מאפשרים לרבים להפחית עישון ולהפחית נזקים לגוף ולסביבה."

אז מה צריך לדעת על סיגריה אלקטרונית?

סיגריה מסוג זה אינה סיגריה רגילה הממולאת טבק וניקוטין, אלא שמדובר במכשיר אידוי שהומצא בשנת 2003 על ידי יזם שאביו נפטר ממחלת הסרטן עקב עישון. סיגריה אלקטרונית הפכה לפטנט רשום והוגדרה כסיגריה נטולת טבק ועשן: מה שמאפשר עישון מופחת נזקים למעשן ולסביבה.

סוגים שונים של סיגריות אלקטרוניות

חשוב לדעת כי מוצרים אלה נודעו להקנות תחושה פיזית של עישון, כמו גם תחושה כי המעשן מחזיק סיגריה אמתית. לכן ניתן לרכוש גם מכשירי אידוי המעוצבים בצורה אובאלית או מעוגלת ומכשירים שנראים ממש כמו סיגריה אמתית. בנוסף, ניתן לצרוך נוזל לסגירה אלקטרונית ושאר חומרים המתאימים לאידוי ועישון בצורה אשר פחות מזיקה לבריאות.

חברתClean Vape מספקת מגוון מכשירי אידוי וסיגריות אלקטרוניות באיכות מובחרת. החברה מציעה באתר האינטרנט שלה רכישת מוצרים יעילים להפחתת עישון והקטנת נזקי עישון.

בכל הנוגע להרכב של סיגריה אלקטרונית, מדובר בעצם במכשיר אידוי המעוצב בצורה המתאימה לעישון, הפועל על כפתור חשמלי שמטעין סליל מיוחד שיוצא מעגל חשמלי המופעל בעת הלחיצה.

הסלולה מחממת את הנוזל שנמצא במכשיר האידוי (את הנוזל ניתן לרכוש גם כן מחברת Clean Vape) תוך שבעת חימום עד לטמפרטורה גבוהה, הנוזל הופך לאדים המנדפים את החום ומתאיידים – מה שמקנה למעשן את חוויית העישון תוך צריכת ניקוטין בצורה מצומצמת יותר.

הקניית תחושת העישון מספקת רבים ומקנה להם את האופציה ליהנות מעישון ללא הפרעה לסביבה, תוך הקטנה משמעותית של הנזקים שנוצרים בגוף.