המופטה נמצאת בעיר הציורית קובסנה
המופטה נמצאת בעיר הציורית קובסנהצילום: יח"צ
תנו לנו להציע לכם נופש רפואי טבעי הכולל חבילת נופש מושלמת ואת אחד הטיפולים הייחודיים למגוון בעיות רפואיות, הנמצאים במרחק של שעתיים טיסה מישראל.

ה'מופטה' נמצאת בעיר הציורית קובסנה שברומניה, כ-200 קילומטרים מעיר הבירה בוקרשט.

עכשיו יש לכם הזדמנות ליהנות מנופש רפואי בפסח, חסכנו לכם את ההתלבטות מתי אפשר לצאת לחופשה ממקום העבודה, ואתם תחזרו בריאים הרבה יותר עם שיפור במדדים הרפואיים.

קובסנה היא עיירה ייחודית שנהנית ממשאב טבעי נדיר של מערות תת קרקעיות מהן בוקע גז מיוחד החודר לגוף ומרחיב את כלי הדם. מערות אלו הופכות את המקום לייחודי בעולם לטיפול במערכת מחזור הדם ובהרחבת כלי הדם .

ניתן לטפל במגוון של בעיות כמו: סכרת, לחץ דם, סתימות בעורקים, כולסטרול, שומנים בדם, ורידים ברגליים, בצקות הנובעות מאי זרימה תקינה של כלי הדם, אין אונות, בעיות לב עקב היחלשות טבעית או ממקור זיהומי, טרשת עורקים, התקף לב, פסוריאזיס, דלקת פרקים, בעיות במערכת העצבים ועוד.

חופשה
חופשהצילום: יח"צ

הגז מייצר תחושה נעימה של חום מהרגליים ועד למרכז הגוף. לאחר 5 דקות של שהיה, ניתן לראות עלייה של טמפרטורת הגוף באף, באצבעות, בבהונות וכדומה, כך שלמעשה יש תחושה של אמבטיה נעימה על אף שהעמידה במופטה היא עם ביגוד מלא.

גז המופטה נמצא בחלק התחתון של החדר בצפיפות גבוהה כך שרק פלג הגוף התחתון נמצא בתוך הגז. זוהי הרמה המירבית המותרת והיא מסומנת במקום. הכניסה לאתר מותנית בהבאת תוצאות בדיקות דם עדכניות, משום שהצוות הרפואי במקום לא מאפשר כניסה מבלי לבחון את מצבו הרפואי של כל אחד מהמבקרים במקום. ללא בדיקה זו, תיאלצו לבזבז ימים ארוכים עד שתאושר כניסתכם לאתר.

התוצאות מדברות בעד עצמן

מוטי מסינגר מאשקלון מספר: "אני נוסע למופטה כבר מעל 10 שנים. זה עזר לי מקצה לקצה. פתאום הלב פועל יותר בקלות, נחסך ממני צינתור. לפני כן היו לי בעיות של קרישי דם ברגליים, סבלתי מאד וכבר רצו לנתח אותי. מאז שהלכתי למופטה, ברוך ה' החלמתי ולא היה צורך בניתוח. אפילו הרופא שהיה אמור לנתח אותי אמר לי 'אסור לי להגיד לך אבל תמשיך ללכת'".

האירוח ב'מופטה' כולל חבילת נופש מפנקת במיוחד
האירוח ב'מופטה' כולל חבילת נופש מפנקת במיוחדצילום: יח"צ

בשיטת הכל כלול כמו שאנחנו הישראלים כל כך אוהבים. החבילה כוללת טיפולי ספא ובריאות מדי יום, ארוחות בשפע ישראלי בניהול משפחת קצבורג הידועה בכשרות מהודרת ללא חשש שרויה.

שימו לב, הקבוצה הקרובה תצא לנופש בחג הפסח הקרוב וכך מתאפשר נופש בראש שקט וחוויה עם תוכניות עשירות הכוללות סדנאות, טיולים, הופעות ושיעורי תורה לאורך כל הנופש. את תפילות וסעודות החג ילווה החזן והזמר ר' שמואל קרישר בכשרונו הרב, וכן ילווה בעריכת הסדר ושיעור דף היומי הרב בנימין מילצקי, מגיד שיעור הדף היומי הגדול בעולם ברדיו 'קול חי'.

צביקה הרבסט מנכ"ל ה'מופטה' מספר, "לאחר שבשנה האחרונה הוצאנו מספר קבוצות לנופש ב'מופטה', אחריו אנשים דיווחו על שיפורים דרמטיים במדדים הרפואיים, החלטנו להרים את הכפפה ולהפיק נופש פסח מושלם, המאפשר ימי מנוחה ללא הדילמה במהלך השנה של היעדרות בתקופת העבודה. שכרנו שתי טיסות אך ורק עבור הקבוצה, כך שנקבל את התנאים הטובים ביותר באוויר וביבשה. מכל העולם מגיעים אנשים ליהנות ממשאב הטבע הייחודי שנמצא ממש קרוב אלינו".

כדי לשמוע עוד פרטים אומר הרבסט "צרו קשר עם צוות המשרד שיעניק לכם אם כל הפרטים וליווי צמוד כבר מהטלפון הראשון".

(הכתבה בשיתוף ה'מופטה')