תוקף. שורשן
תוקף. שורשן צילום: מרים צחי

מנכ"ל ארגון חיילי המילואים "האמת שלי", אביחי שורשן, תוקף בחריפות את הצגתה של תערוכת ארגון "שוברים שתיקה" באיחוד האירופי בימים אלה.

"התערוכה שמקיים כעת ארגון 'שוברים שתיקה' באיחוד האירופי היא תקיעת סכין בגבם של חיילי צה"ל", אומר שורשן, "הניסיון להציג את חיילי צה"ל כפושעי מלחמה מהווה שוב רוח גבית וסיוע מורלי עצום לארגוני הטרור הפועלים נגד חיילינו".

"הארגון מנסה למחזר חומרים ישנים ומציג טענות ישנות שהמאוחרות מביניהן הינן משנת 2004. הארגון הזה ממומן ע"י האיחוד האירופי, וכעת כעבד נרצע מול אדונו מגיע הארגון כדי 'לספק את הסחורה'", תוקף שורשן.

ארגון "האמת שלי" אסף בחודשים האחרונים עשרות עדויות של חיילי מילואים שמציגים את התמונה האמיתית, לפיה פושעי המלחמה האמיתיים ארגון החמאס, הג'יהאד האיסלאמי ושאר ארגוני הטרור.

פרויקט "מגינים אנושיים" של "האמת שלי" מתאר את השימוש הציני שעושים ארגוני הטרור באוכלוסיה אזרחית כמגינים אנושיים. "מחבל שזורק רימון בחסות ילדים קטנים או נשים שעומדות בקו האש על מנת שיספגו את האש על בשרן- הן דוגמאות מעטות שמספרות את הפרות זכויות האדם שמבצעים ארגוני הטרור", מספר שורשן.

לדבריו, "ביקורת היא לגיטימית- אך שקרים שמוצגים מול אומות העולם הן חציית קו אדום נוסף של הארגון שממשיך לפגוע שוב ושוב בחיילי צה"ל. מדינת ישראל חייבת לפעול בזירה הבינלאומית על מנת לקעקע את המסרים הכוזבים שמפיץ הארגון, ולספר לעולם כולו מי הם פושעי המלחמה האמיתיים בסכסוך הזה. המדינה חייבת לשים סוף להשמצות ולבדיות שמוציאים את דיבתם את חיילינו ברחבי העולם".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו