ברזיל
ברזיל פלאש 90

צעיר ישראלי הותקף במהלך סוף השבוע באמצעות מצ'טה על ידי עובד בית מלון בעיר מורו דה סאו פאולו שבברזיל, וידו כמעט נכרתה, כך מדווח העיתון "ישראל היום".

המקרה שפורסם בדף הפייסבוק "מוצ'ילר" התרחש באחד מהיעדים המתוירים בברזיל, אליו מגיעים צעירים ישראלים רבים במהלך הטיול בדרום אמריקה.

הישראלי שהותקף סיפר לעיתון, "הייתי בטיילת וקניתי אוכל. אין שם שירותים בקרבת מקום, אז מצאתי פינה שקטה שלא קשורה לבית המלון, פשוט פינה שקטה עם דשא, ועשיתי פיפי. לפתע, עובד בבית מלון סמוך רץ אליי עם כיסא, והכה אותי בפנים עם הכיסא ופתח לי את השפה. לא ידעתי מה לעשות, הגנתי על עצמי. כשהצלחתי לנטרל אותו, ביקשתי ממנו להפסיק ושאלתי 'מה קרה?'. הוא לא ענה, ומיד הצטרפו אליו שני מקומיים שהחלו גם הם להכות אותי. הצלחתי להשתחרר מהם וברחתי לאזור קרוב שהיו בו ישראלים. קראתי להם, ואמרתי להם שמקומיים הכו אותי. הם ראו שהייתי מלא בדם, וליוו אותי בדרך חזרה".

המטייל הישראלי שב לאזור בית המלון מלווה בחבריו, אולם שם חיכה לו עובד בית המלון שהתקיף אותו בסמטה חשוכה. "לא הצלחתי ממש לראות אותו, ראיתי דמות, אבל הבנתי שזה הוא. בשניות פרצה שוב קטטה. הישראלים שליוו אותי היו מאחור, ושמעתי אחד מהם צועק: 'יש לו מצ'טה, תיזהר'. לא הספקתי להגיב והוא כבר הניף אותה. הרמתי את היד כדי להגן על עצמי, והוא חתך אותי בצורה קשה מאוד. הוא קרע לי את כל הבשר, הרגשתי שכולי רטוב מדם".

עובד בית המלון הבין שפגע בישראלי בצורה קשה ונמלט מהמקום בעוד הישראלי מנסה לקבל טיפול רפואי מסודר, דבר שקרה רק לאחר שעות ארוכות. עובד בית המלון נעצר אך שוחרר במהירות. עם זאת, הוא ככל הנראה פוטר מעבודתו בבית המלון.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו