בני בגין: דברי נתניהו חמורים מאוד

חבר הכנסת מסיעת הליכוד תוקף בחריפות את דבריו של ראש הממשלה נתניהו נגד היועמ"ש מנדלבליט, "הדברים חמורים מאוד ואין להם יסוד".

ערוץ 7 , כ"ו באדר תשע"ט

בני בגין: דברי נתניהו חמורים מאוד-ערוץ 7
תוקף. ח"כ בני בגין
צילום: פלאש 90

ח"כ בני בגין (הליכוד), שלא שובץ ברשימת הליכוד לכנסת ה-21 לאחר שלא התמודד בפריימריס, תוקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו בעקבות דבריו נגד היועמ"ש מנדלבליט ובכירי הפרקליטות.

"כתב החשדות שקראתי לפרטיו מאוד מדאיג. לי הוא היה קשה לקריאה", ציין בגין בראיון הבוקר (ראשון) לגלי צה"ל. "הוא מחזק מאוד את מנגנון השימוע בפני היועץ המשפטי".

"בנאומו ראש הממשלה תקף ישירות את היועץ המשפטי לממשלה, שמתוקף תפקידו מנוע מלענות. הדברים נגד היועץ חמורים מאוד ואין להם יסוד", תקף בגין.

לדבריו, "כשנתניהו אומר שמנדלבליט 'בסך הכל בשר ודם', הוא מתכוון לכך שמנדלבליט הוא סמרטוט שנכנע תחת הלחץ ומשתף פעולה עם המזימות הנרקמות נגדוט במשטרה ובפרקליטות. אני חושב שאלה דברים חמורים מאוד מול נושא במשרה ציבורית רמה, ואין לכך כל יסוד".

"מנדלבליט לא התכופף לא בפני ראש הממשלה לשעבר ולא בפני זה הנוכחי. אנחנו יודעים שהוא מצויד גם בעמוד שדרה יציב ומשרת את הציבור בנאמנות ובזהירות, לכן אפשר גם להבין את ההתקדמות הזהירה שלו", הוסיף בגין.