מועמד הליכוד: ''בני גנץ הלך לטקס לזכר פלסטינים''

אריאל קלנר מקווה שהציבור הלאומי לא יתפתה להצביע למפלגת כחול לבן. "המטרה שלהם היא להוריד את בית אל, שילה וחברון".

בני טוקר , כ"ו באדר תשע"ט

אריאל קלנר
אריאל קלנר
צילום: חזון לאומי

אריאל קלנר, מספר 35 ברשימת הליכוד לכנסת, מגיב בערוץ 7 להחלטת היועמ"ש להעמיד לדין את ראש הממשלה בכפוף לשימוע ומסביר מה הליכוד חייב לעשות כדי להגדיל את כוחו האלקטוראלי.

"אלו ימים לא פשוטים בכלל למדינת ישראל ולדמוקרטיה ולמחנה הלאומי", אומר קלנר. ''ההחלטה להציג כתב חשדות בעיצומה של מערכת בחירות כשלראש הממשלה לא ניתנת הזכות להתגונן זו שערורייה, וזה בדיוק חלק מהמהלך של השמאל שאין להם מדיניות אלטרנטיבית ואחרי שכל הקונספציות שלהם קרסו אז הם הולכים לחקירות. אוי ואבוי אם תכניתם תצליח ונקבל התנתקות 2 ופינוי אלפי מתיישבים בגיבוי גוש חוסם של הערבים".

קלנר מזהיר מהצבעה לבני גנץ וחושש מהתוכניות של מפלגת חול לבן. ''רוב הציבור הוא לאומי ימני, יש כאלה שבטעות יתפתו להצביע לרשימת 'כחול לבן' וזו סכנה גדולה. האתגר עד לבחירות זה לצמצם פערים ולהחזיר את האנשים הביתה. צריך לזכור - המטרה שלהם היא לא נתניהו כאדם אלא המטרה שלהם היא להוריד את בית אל, שילה וחברון. הם רוצים להמשיך בדרך שתוביל אותנו לעברי פי פחת.

"אם מפלגת כחול לבן תהיה גדולה יותר הנשיא יטיל על גנץ את הרכבת הממשלה הבאה ולכן אנחנו צריכים לעשות הכל בחמשת השבועות הקרובים כדי למנוע את הסכנה של ממשלת שמאל שבשנה אחת תגרום לנזקים גדולים".

לדבריו, מאחורי בני גנץ פועלת מערכת יח"צנית מתוחכמת שתעשה הכל כדי להחביא את עמדותיו ותכניותיו של המנהיג. "תמיד למועמדים היו יועצים והפעם הזאת ליועצים יש מועמד. בני גנץ הוא איש שמאל שכרגע מנוהל על ידם כמו מריונטה, הוא לא אומר מילה אחת מעצמו והכל כמו בובה על חוט. מה שהוא כבר אומר זה הכל דברים מופשטים של היח"צנים דברים שכל אחד יכול להתחבר אליהם.

''בני גנץ הלך לטקס לזכרם של פלשתינים שחצי מהם היו מחבלים, אחרי צוק איתן. הוא גם האיש שמתפאר בכך שסיכן את חיילי גולני מחשש לפגוע בתושבי שג'אעיה. כך שמבין השורות אפשר להבין מיהו ולאן זה הולך".