צילום מקצועי
צילום מקצועיצילום: גבית ינאי

לפעמים אנחנו רוצים להעניק לבני או בנות הזוג שלנו מתנות מתחשבות או לתת לילדה שלנו שחוגגת בת מצווה בקרוב מתנה שהיא לא תשכח אף פעם, אבל הרעיונות כל הזמן חוזרים על עצמם ולא מחדשים כלום. אנחנו רוצים להעניק מתנה שהיא גם משהו שהם ישתמשו בהם למשך שנים רבות וגם חוויה מיוחדת, ובמחיר אטרקטיבי במיוחד אפשר לעשות זאת באמצעות בוק צילומים מקצועי בסטודיו לצילום.

צילום הריון – צילום הריון זה מתנה שאפשר לתת לבת הזוג בתקופה הכי מיוחדת בחיים. בתקופת ההריון האישה יכולה לחוות קשיים רבים - אם זה בגלל כאבי גב או הכרח להישאר בבית בחופשה מהעבודה ועוד מגבלות שונות. אך זה בדיוק הזמן ששווה לנצל כדי לעשות משהו מיוחד. בעל שרוצה להפתיע את אשתו יכול לקבוע אצל צלמת הריון מקצועית ובכך להעניק מתנה מתחשבת ומקורית שאין לה תחליף. צילומי הריון יכולים להתבצע בסטודיו של הצלמת או בחיק הטבע, אפשר לעשות זאת גם בצניעות רבה ולכן זה מתאים לנשים דתיות לא פחות מאשר לנשים אשר לא מקפידות על הצניעות.

בוק לבת או בר מצווהבוק לבת מצווה זו אחת המתנות הנפלאות ביותר שאפשר לתת לילדת בת מצווה וגם לבר מצווה. ילדות רבות בעיקר חולמות על בוק צילומים מקצועי אצל צלמת מקצועית ואפשר להגשים את החלום הזה בקלות רבה היום. בוק צילומים הוא לא מה שהיה פעם. היום אפשר להצטלם במגוון לוקיישנים מעניינים או בסטודיו מקצועי ולהעביר את התמונות בעריכה ממוחשבת כך שיהיה אפשר לפרסם את התמונות מאוחר יותר ברשתות החברתיות למשל ולשתף את החברים ובני המשפחה בחוויה המדהימה. בנוסף לכך, בוק צילומים יכול להישמר באלבום תמונות מעוצב.

צילומי משפחה וילדים – למרות שיש לרבים מאיתנו טלפונים מתקדמים בכיסים, אין תחליף לצילום מקצועי. תמונות טובות שנשארות שנים לא יוצאות לעתים תכופות וצלמים מקצועיים יודעים להוציא מאיתנו דברים נפלאים. הניסיון הרב והציוד המקצועי עושים הבדל גדול ואפשר להפתיע את הילדים עם צילומים בסטודיו לכבוד אירועים מסוימים כמו יום הולדת / יום המשפחה / חגים או סתם יום אחד בשנה לשנות אווירה.

ישנן עוד דרכים רבות שתוכלו להפתיע את בני המשפחה שלכם באמצעות צילומים מקצועיים – השמיים הם הגבול.

התמונה באדיבות גבית ינאי – צלמת הריון, ילדים ומשפחה.