פייגלין: לגליזציה - אנחנו נתאבד על זה

בכנס 'משחררים את הצמח' שערכה מפלגת זהות בראשות משה פייגלין, ועסקה בנושא לגליזציה של קנאביס הכריז פייגלין שאחרי הבחירות המפלגה תדרוש את תיק האוצר ואת תיק החינוך.

במהלך הכנס דובר רבות על החשיבות בביטול האיסור על עישון וסחר בקנאביס בכלל, ובפרט על ביטול הרגולציה על קנאביס רפואי. במהלך הכנס אמר פייגלין כי, "שנת 2019 תהיה שנת הלגליזציה, אנחנו נתאבד על זה. זה לא הולך להיות משחק, זה לא הולך להיות פוליטי. זה לא הולך להיות משא ומתן" וקבע, "אף אחד לא יקים בישראל ממשלה בלי לגליזציה".

פייגלין דיבר על פספוס ההזדמנות בתחום הקנאביס הרפואי הן מבחינת ההזדמנות הרפואית והן מבחינת ההזדמנות הכלכלית ותקף את מי שלטענתו אשם בכל זה - "קבוצה של מקושרים ומקורבים שהצליחה לנכס לעצמה את כל השוק", והמשיך, "אלפי מקומות עבודה, חקלאות משגשת, שפע, עושר, בריאות, יש היום בשוויץ ובקולורדו אבל פה לא, כי פה גם את הקנאביס הרגיל מקצצים לחולים כדי שאותה קבוצה קטנה תשלוט בשוק".

במהלך הכנס הכריז פייגלין כי, "אנחנו הולכים לדרוש את האוצר ואת החינוך. כדי לשחרר את הכלכלה, כדי שיהיה כאן שוק חופשי באמת, וכדי לשחרר את הרוח ולהחזיר את החינוך לאחריות ההורים".

עוד הוסיף פייגלין כי, "זה לא רק בקנאביס, ישראל מקום אחרון כמעט בכמות עשיית העסקים. אז אין פרנסה, אז אין עבודה, אז לא מעסיקים אנשים, אז המשכורת נמוכות כי אין צורך בעובדים - שחררו רבותיי, שחררו את הכלכלה שחררו את החינוך שחררו את השוק".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו