אלה הרשויות שזכו בפרס החינוך היישובי

שר החינוך, נפתלי בנט, הודיע כי אילת, בית ג'אן, מועצה אזורית מטה אשר, מועצה אזורית שורק, ערד, קריית ים הן הזוכות בפרס השנה.

ערוץ 7 , כ"ט באדר תשע"ט

נפתלי בנט
נפתלי בנט
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

שר החינוך, נפתלי בנט, הודיע היום (רביעי) לשש רשויות; אילת, בית ג'אן, מועצה אזורית מטה אשר, מועצה אזורית שורק, ערד וקריית ים על זכייתם בפרס החינוך היישובי המוענק ליישובים שבלטו בהשקעה יתרה בחינוך, ובביצוע תהליכים ייחודיים וחדשניים בתחום החינוך ביישובם.

הפרס ניתן כהוקרה על איכות ומצוינות, והוא פועל יוצא של השקעה מיוחדת בקידום מערכת החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי.

במסגרת הזכייה בפרס, יוענק לכל אחת מהרשויות פרס כספי בסך 100 אלף שקלים, אשר יושקעו בפרויקט חינוכי ברשות.

חברי ועדת פרס החינוך היישובי סיירו במהלך השנה במערכות החינוך השונות, ברחבי הארץ, והתרשמו מהעשייה החינוכית ומהתרומה הערכית-חינוכית של ראשי היישובים, בכל הארץ, ומהמנהיגות החינוכית.

שר החינוך, נפתלי בנט אמר כי "כוחה של מערכת החינוך הוא בשטח, במגע מול התלמידים וההורים. כל הורה מרגיש הכי טוב את החינוך בישראל דרך הילד שלו, וזוכי פרס החינוך היישובי עשו עבודה יוצאת מן הכלל כל אחד ביישובו. אני מצדיע להם. הם השקיעו מאמץ רב ובעיקר המון אהבה בחינוך של המשפחות שאותן הם מנהיגים, וזה נפלא".

"הקניית חינוך טוב ואיכותי לילדי ישראל היא הדבר החשוב ביותר לעתידה של המדינה שלנו. הפרס מוענק על ההצטיינות, על המצוינות ועל הזכות להיות שותפים מלאים בחינוך דור העתיד. הרשויות הזוכות, המנהלים וצוותי ההוראה משמשים דוגמא ומופת לכולנו ולשאר הערים בישראל, ואני מודה להם על כך", הוסיף בנט.