"לא מתביישת להתחבק עם רוצחי יהודים"

בעוצמה יהודית תוקפים את יו"ר מרצ בעקבות פגישתה עם אבו מאזן: "זנדברג היא הדוגמא המובהקת לשפל בו נמצא השמאל הקיצוני הישראלי".

ערוץ 7 , ג' באדר ב תשע"ט

תמר זנדברג
תמר זנדברג
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

במפלגת עוצמה יהודית תוקפים בחריפות את יו"ר מרצ תמר זנדברג, שביקרה היום (ראשון) את יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן ברמאללה.

בהודעה מטעם דוברות המפלגה נמסר: "מי שמבקשת לפסול את מועמדי עוצמה יהודית, אלו ששולחים את בניהם לקו הראשון בצה"ל ומוסרים נפשם למען עם ישראל, נפגשה היום עם רב המרצחים אבו מאזן – האיש שתכנן את טבח הילדים במעלות, האיש שמכחיש את שואת העם היהודי, האיש שקורא ככרות על שם מחבלים ומעביר להם משכורות לבתי הכלא, זהו האיש איתו נפגשה זנדברג, שאיבדה מזמן כל מוסר יהודי בסיסי".

לדברי אנשי עוצמה יהודית, "זנדברג היא הדוגמא המובהקת לשפל בו נמצא השמאל הקיצוני הישראלי. בשמאל הקיצוני זו המשוואה: אוהבי ישראל אאוט, שונאי ישראל אין".

בעוצמה יהודית מוסיפים כי "המדיניות אותה תנקוט עוצמה יהודית כנגד המחבלים מהרשות הפלסטינית היא ברורה: אנו נפסיק באופן מיידי את התיאום המדומה עם 'מנגנוני הבטחון', נפרק אותם מנשקם, ונחזיר את מדיניות הסיכולים הממוקדים לפעילות, כאשר אבו מאזן יהפוך מפרטנר למבוקש".