"כל חטאנו - ששיחקנו בצורה ספורטיבית"

במועדון הכדורגל של הפועל באר שבע לא נרגעים מתקיפתם האלימה והחמורה של אוהדי סכנין אמש. "לא היינו מאחלים לשונאים שלנו דברים כאלה"

נרי וייס - ערוץ 7 , ד' באדר ב תשע"ט

"כל חטאנו - ששיחקנו בצורה ספורטיבית"-ערוץ 7
אוהדי סכנין מתפרעים
צילום: פלאש 90

"עברנו אתמול חוויה קשה באצטדיון דוחא. יריקות, קללות, אלימות פיזית, כשכל חטאנו היה ששיחקנו בצורה ספורטיבית", כך הגיבו היום (שני) במועדון הכדורגל של הפועל באר שבע לאירוע האלימות החמור שהתרחש אמש בתום משחקם מול בני סכנין הערבית באצטדיון דוחא שבסכנין.

כזכור, מיד עם תום המשחק אמש שהסתיים בתיקו 0:0, החלו אוהדים רבים לקלל, לגדף, לירוק ולזרוק חפצים רבים לעבר שחקני המועדון האדום מבירת הנגב. שיא האירוע היה ניסיון תקיפתה של לא אחרת מאשר אלונה ברקת, הבעלים של באר שבע ומי שמתמודדת בימים אלו ברשימת 'הימין החדש'.

על פי האמור ועל פי עדויות של שחקני באר שבע, הסיבה לכעס הגדול של האוהדים הערבים הייתה העובדה כי שחקני באר שבע לא הסכימו להפסיד מראש ולכאורה עולה מכאן ניסיון להטות את תוצאת המשחק מראש.

לדברי השחקנים מבירת הנגב, שחקני הקבוצה מסכנין ביקשו מהם לתת להם להבקיע לשערם, זאת כאות תודה על משחק בעבר ביניהם בו הם איפשרו להם לזכות באליפות עם ניצחון בתוצאה 1:3.

בהפועל באר שבע אמרו היום כי "הכאב שלנו גדול כפליים על רקע מערכת היחסים המצויינת שיש לנו עם הנהלת ואוהדי סכנין. שחקנים שלנו ספגו אלימות פיזית ומילולית והמאמן שלנו ספג קללות שלא היינו מאחלים לשונאינו. זו לא החוויה שאיש צריך לחוות במגרש הכדורגל. אנחנו מקווים שאנשי סכנין יתעשתו ובפעם הבאה שנגיע לדוחא נזכה להכנסת האורחים לה זכינו במשך שנים ארוכות".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il