מכבי ת"א עדיין ללא הפסד בליגה

גם פיגור מוקדם מול בני יהודה, לא עצר את מכבי ת"א מלנצח משחק נוסף בליגת העל בדרך לאליפות ללא הפסדים, אחרי 1:2 ביתי

נרי וייס - ערוץ 7 , ד' באדר ב תשע"ט

בסימן 3. הפעם האחרונה שבני יהודה ניצחה את מכבי תל אביב כאורחת הייתה במחזור סיום עונת 2012/13, אז זה נגמר עם ניצחון כתום בתוצאה 0:3. שלושה שערים זה גם הכמות אותה ספגה מכבי במשחקיה הביתיים העונה.

הערב (שני) התארחה שוב בני יהודה אצל היריבה העירונית הבכירה, מכבי, וכמו ב-7 השנים האחרונות, גם הפעם לא הצליחה בני יהודה לנצח.

המשחק דווקא נפתח טוב עבור הכתומים משכונת התקווה כשאלה עלו ליתרון בדקה ה-35 לאחר החמצת פנדל של שי קונסטנטין, אותו תיקן סגס תאמבי בצורה טובה. חמש דקות לאחר מכן נפצע כוכב הצהובים - דור מיכה. הכל היה מוכן לבני יהודה להיות הראשונים שמנחילים לתל אביבים הצהובים הפסד העונה בכל המסגרות בארץ, אך אלה לא השכילו לנצל זאת ובאו על שכרם עם צמד שערים שקבע מהפך.

שערים של אלירן עטר בדקה ה-61 ואבי ריקן 20 דקות לאחר מכן, קבעו ניצחון מכביסט וסימנו וי על משחק נוסף בו הם לא מפסידים, 31 במספר.

בני יהודה אמנם הפכה לראשונה שכובשת שער לחובת מכבי העונה כבר במחצית הראשונה, אך מפספסת הזדמנות לשבור את הרצף של המכבים ומספידה בפעם השלישית ברציפות, דבר שלא קרה לה מאז פברואר 2016. גם אז, משחק ההפסד השלישי היה למכבי ת"א, בעונה שנגמרה עם זכיה היסטורית בגביע המדינה בכדורגל אחרי שגברה בגמר על אותה מכבי בדו-קרב פנדלים.

האם ההפסד הערב מבשר דבר לקראת חצי גמר הגביע בין שתיהן שיהיה שחזור הגמר לפני שנתיים? בין כך ובין כך, מכבי רחוקה כעת מרחק 3 ניצחונות מזכיה בטוחה באליפות. האם זה ייגמר גם בלי הפסדים?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il