הרב אידלס איש צדיק היה

עמותת "איש צדיק היה" שבראשה עומד הרב חיים אידלס, רב דיין ופוסק הלכה, עוסקת כבר מעל ל-8 שנים בחסד ועזרה למשפחות נזקקות חולים, וקשישים הזקוקים לסיוע.

העמותה מסייעת לתינוקות רעבים לקבל תחליפי חלב, עוזרת לחולים לרכוש תרופות מצילות חיים שאינן כלולות בסל התרופות ונותנת סיוע כספי למשפחות נזקקות.

כחלק מעקרונות העמותה, העמותה מאמינה בכלל ההלכתי של ''אין מעבירין מצדקה לצדקה''. לכן 100% מהתרומה מגיע אל היעד הנבחר.

איש צדיק היה
איש צדיק היה

העמותה פועלת בכל הארץ, מהגולן ועד אילת ונמצאת בקשר רציף עם עובדים סוציאליים בעירייות ובמועצות השונות, המפנות משפחות לקבלת סיוע. בדרך זו מתבצעת בקרה שכל מי שנזקק אכן מקבל.

הרב אידלס אמר כי "דמותו של הסבא הגדול רבי אריה לוין עומדת מול עינינו, ברצונו הטהור עבור כל נשמה יהודית - ללא שום הבדל מגזרי, שתהיה שמחה אהובה ונאהבת. ביושבי שנים רבות עם קהל רב, נחשף אני לכאב ולמצוקה בכל תחומי החיים, בהתמודדות ומאבקים שהכאב מנת חלקם, וההסתר פנים משמים רב. הקמנו עמותה זו שרצונה; עזרה ללא סייג, ללא תמורה. להביא מזור ברוח בגשם, בעצה ובהכוונה ממה שחנן האלוקים. תפילתנו שלכל אחד ואחת יהיו כל משאלות לבו לטובה"

בחג הפורים בו כולנו נשמח ונשב סביב הסעודה, נזכור את המשפחות הנזקקות אלו שעבורן השמחה היא לא דבר שבשגרה. על מנת להדר במצוות החג, פעילי העמותה יעבירו את התרומה למשפחות הנזקקות מעט לפני החג על מנת שיכולו ליהנות ולשמוח כבר בחג עצמו.

בזכות התרומה שלכם נהפוך את החג הזה לשמח יותר עבור מאות נזקקים הזקוקים לעזרה.

תרמו עכשיו ויחד נהפוך את חג הפורים לבאמת שמח!

לתרומות לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו