דאצ'יה Duster
דאצ'יה Duster צילום: יח"צ

שנים רבות מושגי היסוד של עולם הרכב לא השתנו. רכישת רכב חדש הייתה יקרה ולא כדאית.

רכבי השטח או רכבי הקרוסאובר היו יקרים מאוד ולא התאימו לכיסו של הצרכן הישראלי הממוצע, ומשפחות בעלות 4 ילדים או יותר התקשו לשדרג את הרכב לרכב גדול שיתאים למשפחה כולה. עד שלישראל הגיעו רכבי המותג "דאצ'יה" והפכו את כל מה שידענו על עולם הרכב.

המהפכה של דאצ'יה נגעה בכל הדברים שחשובים לנו באמת ברכב: המרווח הפנימי, גודל תא המטען, תהליך הרכישה הייחודי בשיטת "שלם וסע" ומעל הכל - המחיר של הרכב.

דאצ'יה היא לא עוד מותג שמוכר רכבים עם מגוון שדרוגים לא רלוונטיים לצרכן, שמייקרים את עלות הרכב, אלא מותג שחושב כיצד לספק לצרכן את הרכב האיכותי והפונקציונאלי ביותר עבורו, במחיר הנמוך ביותר. מהפכה כזו בעולם הרכב מאפשרת רכישת רכב חדש, גם אם מדובר ברכב שטח או ברכבי 7 מקומות, והופכת להיות זמינה ונוחה גם לכם.

גם חווית הקניה בדאצ'יה מרגישה לגמרי אחרת. בכל אחד מארבעת מרכזי המכירות של דאצ'יה בירושלים, פתח תקוה, באר שבע וחיפה ממתין ללקוחות צוות מקצועי ומסביר פנים שמסייע בבחירת הדגם וברמת האבזור המתאימה ביותר ללקוח.

בכל מרכזי המכירות של דאצ'יה ניתן ליהנות ממסלול רכישה ייחודי בשיטת "שלם וסע" בו ניתן להתרשם ממגוון דגמי דאצ'יה, לבחור את דגם הרכב, האבזור הרצוי, לרכוש ביטוח בתנאים משתלמים ולצאת עם רכב חדש תוך שעה, כל זאת בהתאם לזמינות המלאי!

נסיעות משפחתיות זה אתגר? ונהפוך הוא!

מכירים את האתגר הנצחי של משפחות עם ילדים קטנים שמעוניינות לנסוע עם כל המשפחה ובנוסף, להעמיס עגלה, תיקים וציוד נוסף? נשמע מסובך? נהפוך הוא! מסתבר שאפשר להכניס הכול בקלות וליהנות מנוחות נסיעה במכונית מאובזרת ומרווחת במיוחד.

תא המטען העצום של הדאצ'יה Stepway MCV המשפחתית
צילום: יח"צ

גם משפחות ברוכות ילדים נהנות מהמהפכה של דאצ'יה, עם רכב מרווח במיוחד בעל 7 מקומות ישיבה. עם הדאצ'יה לודג'י כבר לא צריך לנסוע בשני רכבים, לשלוח ילד בטרמפ או באוטובוס. עם דאצ'יה לודג'י יש מקום לכל המשפחה ברכב אחד ובמחיר שגם אתם יכולים להרשות לעצמכם.

דאצ'יה Lodgy
צילום: יח"צ

דאצ'יה מציעה מגוון רכבים פונקציונאליים, נוחים, מרווחים, חסכוניים בדלק ובהוצאות ובמחירים משתלמים במיוחד. בין הדגמים המובילים תוכלו למצוא את דאצ'יה Stepway MCV - קרוסאובר משפחתי מרווח במחיר של 79,990 ₪, דאצ'יה דאסטר החדש – רכב SUV במחיר החל מ-94,990 ₪ ודאצ'יה לודג'י – מיניוואן 7 מקומות במחיר של 106,990 ₪.

בפורים הזה משפחות רבות, שעד כה רק חלמו על רכב משפחתי מרווח או רכב שטח, יגידו לעצמם: חלום? נהפוך הוא! יעד בר השגה!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו