רוצה לייצר לעצמך הכנסה נוספת בתחום עיסוק מרתק?

השינויים הטכנולוגיים והתקשורתיים בעולם שלנו מביאים איתם מגוון הזדמנויות נוספות. היום יותר מתמיד אפשר לייצר הכנסה נוספת בקלות.

תגיות: עבודה כסף
ערוץ 7 , ז' באדר ב תשע"ט

היום פשוט יותר לייצר הכנסה נוספת
היום פשוט יותר לייצר הכנסה נוספת
צילום: iStock

לאחרונה מתפרסמות יותר ויותר ידיעות על כך, שחלק ניכר מהמקצועות בהם אנחנו עוסקים כיום יעלמו בקרוב מהעולם ונצרך "להמציא את עצמנו" מחדש.

אנחנו קוראים על ירידה ברלוונטיות של לימודי תואר ראשון באוניברסיטאות הגדולות ועל קושי הולך וגדל של אנשים העובדים בתחום מסוים, שהולך ונעלם, לבצע הסבת תפקיד לתחום חדש.

לא מעט שכירים מרגישים, שהיתרון בו החזיקו במשך שנים ואשר נתן להם שקט תעסוקתי ובטחון כלכלי הולך ונשחק, הם רואים בעיניים קלות כיצד הנחיצות בהם יורדת, במקביל לכך שהם לא מתחדשים מספיק מהר ומכאן מגיע החשש לעתידם הכלכלי, אותו חשש שגורם לירידה במוטיבציה ליזום ולהתחדש במקום העבודה, עד שבסופו של דבר נבואתם מתגשמת לה, לא מעט באשמתם הישירה.

מה עושים?

הפתרון לבעיה יכול להגיע מכמה כיוונים שונים ומגוונים, אם זה באמצעות תהליך הסבה אשר צפוי להיות ארוך ומייגע, בתקופה של עומס בלוח הזמנים וירידה ביכולת או באמצעות לימוד תואר בתחום חדש כשגם במקרה הזה, תקופת האכשרה ארוכה וחוסר נסיונכם בתחום עלול להקשות על כניסה חלקה ומהירה לתחום החדש.

האפשרות היעילה והמהירה ביותר אם כך, שזוכה לאחרונה לתנופה מאד חזקה היא לימודי קורס קצר יחסית, בתחום שיאפשר לכם לייצר הכנסה נוספת במינימום השקעת זמן ומשאבים, אשר תוכלו לבצע במקביל להמשך עבודתכם בתחום בו במילא יש לכם יתרון ונסיון. הכוונה בהיא ליצור מצב בו אתם ממשיכים לעסוק ולעבוד בתחום בו אתם עוסקים כיום אך במקביל אתם מפתחים את עצמכם לתחום חדש אשר במהירות עשוי לייצר לכם הכנסה נוספת ולהוסיף לבטחון הכלכלי.

ברוכים הבאים לשוק ההון!

אחד התחומים החמים כיום, המאפשרים לאדם הממוצע כניסה מהירה ויעילה הוא תחום שוק ההון.

אם בעבר תחום שוק ההון היה שמור למקצוענים בלבד, המומחים של בתי ההשקעות וכו' הרי שכיום התחום נגיש לכל אחד וגם אנשים ללא רקע מוקדם יכולים להתחבר אליו במהירות רבה ולהפיק ממנו המון תועלת.

יותר ויותר אנשים, ללא כל רקע מוקדם ולעיתים ללא שום זיקה לתחום, נרשמים לאחד הקורסים המוצעים בתחום שוק ההון, בו הם לומדים כיצד לסחור בצורה נכונה ולייצר הכנסה שיטתית וחודשית, במינימום זמן השקעה תוך כדי יצירת חוויה עצמית.

היכן לומדים?

בישראל קיימות כיום מספר מכללות המלמדות את תחום שוק ההון אולם המובילה שבהן היא מכללת מגמות הפעילה מעל 20 שנה והכשירה עד כה עשרות אלפי בוגרים אשר מלבד עבודתם הרגילה מייצרים לעצמם הכנסה קבועה משקיעים בכך כשעתיים בשבוע לכל היותר.

מכללת מגמות אשר נמצאת בבעלות החברה הציבורית, קו מנחה, מפעילת האתר BizPortal ובבעלותו של סוחר המניות המוביל של ישראל, מאיר ברק, הידוע גם מהופעותיו הרבות בתקשורת ומכתיבת רב המכר "הלוחש למניות".

היתרון בלימודים במכללת מגמות נובע מהעובדה שצוות המרצים המוביל בראשותו של מאיר ברק יודע להוביל תלמיד ממצב שאינו מכיר את שוק ההון ואולי אף מפחד מכניסה לתחום ועד למצב שאותו תלמיד לאחר פחות מארבעה חודשים יודע כבר לסחור בכוחות עצמו ולייצר לעצמו את אותה הכנסה שיטתית.

איך זה עובד?

הלימודים מתקיימים באחד מסניפי מגמות הפזורים לאורכה של מדינת ישראל, מחיפה שבצפון, דרך פתח תקווה, רחובות, ירושלים ובאר שבע שבדרום. התלמיד מגיע אחת לשבוע לשיעור במכללה ומתרגל את המסחר בין שיעור לשיעור בביתו באמצעות סימולטור מסחר המדמה את המסחר האמיתי, כך שהתלמיד יכול להתנסות במסחר ללא כל סיכון וללמוד כיצד לפעול נכון ולצבור נסיון בתחום.

במהלך הקורס התלמיד זוכה לליווי אישי של מנטור המכללה, שכל תפקידו הוא אותו ליווי מקצועי. המנטור נגיש לתלמיד בכל שעות היממה, התלמיד יכול להגיע בצורה חופשית למכללה ולתרגל עם המנטור את המסחר בשוק ההון.

בתום הקורס יפתח התלמיד חשבון מסחר אמיתי ויתחיל להרוויח כסף בצורה קבועה, דבר אשר יקנה לו את אותו בטחון כלכלי וכמובן יגרום לו להנאה רבה וחווייתית בתחום אשר הולך וצומח ומחבר אלפי אנשים חדשים מידי חודש.

האם אתם מסוגלים להצליח?

אחד הדברים אשר מונעים מאיתנו מלנסות דברים חדשים הוא החשש שמא אנחנו לא מסוגלים להצליח. אנחנו חוששים לנסות ובצורה הזאת אנחנו מפספסים לא מעט הזדמנויות נהדרות להתפתח ובוחרים בעצם לדרוך במקום.

רוב האנשים שלמדו במכללת מגמות והצליחו לאחר מכן במסחר הגיעו לתחילת הלימודים ללא הרבה אמונה ביכולת שלהם להצליח אולם צוות המרצים והמנטור המלווה הצמוד נתנו לאותם אנשים אמונה שהם כן יכולים להצליח דבר אשר הביא את אותם אנשים להצלחה בסופו של דבר, לאחר שנוכחו לדעת כי לא מדובר בתחום קשה ורחוק מידי אלא אפילו נגיש מאד לכל אחד ואחת.

רוצים לשמוע עוד?

צרו עוד היום קשר עם אחד מיועצי הלימודים של מכללת מגמות, בדקו את האפשרות שלכם להרשם ללימודים, ובחנו את עצמכם, האם אתם מתאימים לתחום?

לאחר בדיקה די מהירה, יסביר לכם יועץ הלימודים כיצד כל התהליך מתבצע, מה לומדים וכיצד בסופו של דבר מתפתחים ומייצרים לעצמכם הכנסה שיטתית קבועה ונוספת, המינימום השקעת זמן.

לחצו כאן למידע נוסף אודות לימודי שוק ההון או חייגו: 03-6273000 וקבלו ייעוץ וכוונה אישית.