מהצלת חיים לברית מילה

אנשי מד"א שהצילו את חייו של שמגר ברק לפני כשנה וחצי, השתתפו בברית המילה לבנו. את תפקיד הסנדק מילא מנכ"ל מד"א אלי בין.

אורלי הררי - ערוץ 7 , י' באדר ב תשע"ט

מהצלת חיים לברית מילה-ערוץ 7
חוגגים בשמחה גדולה
צילום: דוברות מד"א

שמגר ברק בן ה-46 התמוטט בביתו ברמת גן לפני כשנה וחצי. צוות מד"א שהגיע למקום ביצע בו פעולות החייאה שכללו 6 מכות חשמל, עד שחזר הדופק והוא פונה לבית החולים במצב קשה.

לאחר 12 יום בטיפול נמרץ, ברק הועבר לשיקום ולבסוף שוחרר לביתו.

שנה וחצי לאחר שניצלו חייו, חגג שמגר את הולדת בנו ארז והזמין לחגיגות הברית באור יהודה את צוות כונני התגובה המידית של מד"א שהציל את חייו: ישי אביטן, משה כהן ואלחנן גרוניך. מנכ"ל מד"א אלי בין כובד לשמש כסנדק התינוק הרך.

"לפני כשנה וחצי צוות מד"א הציל את חיי", שיחזר ברק. ''כונני מד"א, ישי, משה ואלחנן הגיעו מהר מאוד לביתי, נתנו לי מכות חשמל והחזירו לי את הדופק. הם נמצאים כאן ויש להם חלק גדול בכך שהיום אנחנו חוגגים בשמחה גדולה את הברית של בני ארז. תמיד הוקיר להם תודה ואני מעריך מאוד שמנכ"ל מד"א אלי בין נענה לבקשתנו ושימש כסנדק".

כונני מד"א ישי אביטן, משה כהן, אלחנן גרוניך והמנכ"ל אלי בין התרגשו מאוד ושמחו יחד עם משפחת ברק. בין תיאר: "להשתתף בשמחה כזו זה בהחלט לא שגרתי. בזמן הברית היה מרגש מאוד להחזיק את התינוק ולחשוב שלולא מקצועיותם ומסירותם של מתנדבי מד"א שעומדים כאן, לא היינו נמצאים פה היום. אני מאחל למשפחת ברק בריאות טובה לאורך שנים, נחת ושמחה תמיד".