יאיר נתניהו: להחרים את מירי מסיקה

מירי מסיקה קראה ליאיר נתניהו "הבן החשוך של ראש הממשלה". הוא בתגובה יצא נגדה בפייסבוק, "קורא לכל ימני לא ללכת להופעות שלה".

ערוץ 7 , י' באדר ב תשע"ט

יאיר נתניהו: להחרים את מירי מסיקה-ערוץ 7
מירי מסיקה
צילום: נתי שוחט, פלאש 90

הזמרת מירי מסיקה תקפה היום (ראשון) את יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, לאחר שזה תקף את נשיא המדינה ראובן ריבלין.

"הבן החשוך של ראש הממשלה הרשה לעצמו להשתלח בנשיא המדינה ובעוד כמה על הדרך... ולא קראתי ( אולי פספסתי) שום גינוי מצד ראש הממשלה או התנצלות בשם בנו שאולי, רק אולי, הגזים הפעם", כתבה מסיקה.

"קראתי את כל השתלשלות העניינים ואני לא מצליחה להירדם. 'הדעה הפוליטית שלי היא (כמו המציאות הישראלית) מאוד מורכבת. יש לי חברים מכל קצוות הקשת הפוליטית שאיתם אני מנהלת דיונים עמוקים ונוקבים, מתוך הבנה שיש אחוז אחד שאולי אני טועה, שאולי אני יכולה ללמוד משהו גם מאנשים שאני לחלוטין לא מסכימה איתם. אבל יש דבר אחד שאני בטוחה בו ואלחם עליו תמיד, והוא הזכות להביע דעה במדינה שהיא הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון - במדינה שלי! שלנו!".

נתניהו הבן הגיב לדברים, "בחיים היא לא העלתה פוסט אחרי פיגוע. לא העלתה אחרי האונס והרצח המזעזע של אורי אנסבכר לא מזמן", כתב.

"היא שוכחת כנראה שרוב העם הוא ימני והיא תלויה בעם הזה כדי להתפרנס. קורא לכל ימני וימנית להחרים את מסיקה ולא ללכת להופעות שלה. הגיע הזמן שהאומנים האלה שרגילים לירוק לעם בפנים ואז להתפרנס מהם, ילמדו את הלקח".