לספר את הסיפור האמיתי - לאו"ם בז'נבה

נציגי ארגון "האמת שלי" הגיעו למועצת האו"ם בז'נבה כדי להציג את הצד הישראלי ביום בו התקיים דיון שכולו נגד ישראל.

תגיות: האמת שלי
ערוץ 7 , י"א באדר ב תשע"ט

לז'נבה הגיעה היום (שני) משלחת של ארגון חיילי המילואים "האמת שלי" שלקחה חלק בהפגנה הגדולה מול בניין מועצת האו"ם. ההפגנה נערכה כאשר בתוך בניין המועצה התקיים דיון שכולו ביקורת על ישראל סביב הפעילות בגבול רצועת עזה.

נציגי הארגון הציגו במקום את תערוכת העדויות של פרויקט "מגינים אנושיים". במסגרת הפרויקט, אסף הארגון עשרות עדויות מצולמות של לוחמי צה"ל ממגוון יחידות ותקופות שירות שונות, המתארות את השימוש של ארגוני הטרור באוכולוסיה אזרחית (ילדים, נשים קשישים, צוותי רפואה ועוד) על מנת להוציא לפועל פיגועי טרור.

חברי המשלחת לקחו חלק בפאנל מיוחד שהתקיים בבניין המועצה וסיפרו את הסיפור האמיתי של ההתמודדות בשטח של חיילי צה"ל מול ארגוני הטרור.

"חשוב שהקול של חיילי צה"ל יישמע דווקא במקום בו הצביעות זועקת לשמים", אומר מנכ"ל ארגון "האמת שלי" אביחי שורשן, "מול המועצה שמקבלת אינספור החלטות כנגד ישראל ואפס החלטות נגד חמאס וארגוני הטרור. חיילי צה"ל ומדינת ישראל מוכפשים זה שנים בקהילה הבינלאומית מוצגים שוב ושוב כפושעי מלחמה. אנחנו חייבים לשים לכך סוף. המשלחת הזו הינה חלק מפעילות נרחבת בינלאומית שמביאה לעולם את הקול האמיתי של חיילי צה"ל ואת סיפור הפרות זכויות האדם ופשעי המלחמה שמבצעים ארגוני הטרור".

המשלחת מול בניין מטה האו"ם בז'נבה
צילום: האמת שלי