פסטיבל ירון של תיאטרון אורנה פורת

15 הצגות שונות לגילים שנה עד 12 מבית היוצר של תיאטרון אורנה פורת, בתוכן שלוש הצגות בכורה.

תגיות: פסטיבל
קובי פינקלר - ערוץ 7 , י"ב באדר ב תשע"ט

הודיני
הודיני
צילום: כפיר בולטין

פורים קרב ולראשונה, יארח השנה התיאטרון הקאמרי את פסטיבל ירון של תיאטרון אורנה פורת, בשיתוף מופעי הילדים של האופרה הישראלית, עם מופעים ייחודיים לילדים.

מנהליו מספרים שפסטיבל ירון הוא מיפעל שמשפחת ירושלמי תורמת לתיאטרון ולקהילה להנצחתו של הצנחן ירון ירושלמי ז"ל.

בפסטיבל, שיתקיים בפורים יועלו 15 הצגות שונות לגילים שנה עד 12 מבית היוצר של תיאטרון אורנה פורת, בתוכן שלוש הצגות בכורה.

"מבקרי הפסטיבל ייהנו מחוויה תרבותית איכותית, שתכלול גם הפנינג ומגוון פעילויות לכל המשפחה ברחבת התיאטרון הקאמרי – הופעות מוזיקליות ותיאטרליות, מופעי רחוב, מתחמי יצירה, דוכני משחקים, פינת תחפושות והפתעות נוספות" אומר מיקי ירושלמי יו"ר התיאטרון.

לאור ההצלחה בפסטיבלים קודמים, לפעוטות יוקם מתחם פשוש, הכולל מתקנים ופעילויות ייעודיים לגיל הרך וכן הצגות ייחודיות לגיל שנה עד שנתיים וחצי- 'צוציקים', 'תיאטרון פצפון' וההצגה האורחת 'בלונים'.

השנה, לראשונה, יגיע הפסטיבל גם למודיעין מכבים רעות וביוזמת יו"ר התיאטרון מיקי ירושלמי להגיע עם הפסטיבל לאוכלוסיות נוספות ברחבי הארץ.

בין ההצגות הודיני לגילים: 12-8

על הודיני הנער, שחי עם הוריו בעוני גדול, נכנס לצפות במופע קסמים עם הפרוטה האחרונה שבכיסו, וחייו משתנים לנצח – הוא נלכד באהבת הקסמים ובכוחה האשליה. מאותו רגע, כנגד כל הקשיים והמכושלים, הודיני לא מפסיק להאמין עד שהוא מוכיח לנו – קסמים יכולים לקרות לנו!

ופלפלים – הצגה חדשה לגילים: 8-4

קברט מוזיקלי לילדים בפורמט חדשני ומהנה לכל המשפחה. שחקנים-זמרים ופסנתרן מגישים את השירים הקלאסיים והאהובים המוכרים לילדים ולהורים באווירה משוחררת, אישית והומוריסטית. המופע אינטראקטיבי, כשהילדים וגם ההורים משתתפים בשירה.