אל על תפעיל טיסות ישירות מישראל לשיקגו

חברת אל על מכריזה על הפעלת טיסות ישירות בין ישראל לשיקגו החל ממרץ 2020.

רעות הדר , י"ג באדר ב תשע"ט

אל על תפעיל טיסות ישירות מישראל לשיקגו-ערוץ 7
שיקגו
צילום: סרג' אטטאל, פלאש 90

חברת אל על תשיק בשנה הבאה קו ישיר חדש בין ישראל לשיקגו. במסגרת פעילות הקו החדש, אל על תפעיל 3 טיסות שבועיות ישירות לנמל התעופה הבינלאומי או'הייר O'Hare International Airport בשיקגו.

ראש עיריית שיקגו רם עמנואל אמר "הקו החדש בין שיקגו לישראל הוא ההוכחה שההשקעה שלנו בנמל נמל התעופה הבינלאומי או'הייר משתלמת, שכן יותר אנשים ברחבי העולם רוצים להגיע לשיקגו יותר מאי פעם. ממרכז ארה"ב למזרח התיכון, נמל התעופה של שיקגו עושה את העיר לנגישה יותר עבור מטיילים מרחבי העולם".

בעיריית שיקגו ציינו עוד כי מטרופולין שיקגו מתאפיין בקהילה יהודית גדולה המונה 300,000 אלף תושבים, וכי הם מאמינים שהקו החדש יקל עליהם בשמירת הקשר עם בני משפחתם וחבריהם.

"אני מאמין שאין דרך טובה יותר לחבר את מדינת ישראל לשיקגו מאשר בטיסה ישירה משדה התעופה של שיקגו לשדה התעופה בן גוריון", אמר הקונסול הישראלי בשיקגו, אביב עזרא. "אני רוצה להודות לראש העיר רם עמנואל על הנהגתו ועל עבודה משותפת עם הקונסוליה כדי להפוך את החזון הזה סוף סוף למציאות. קו זה הוא win-win מבחינה כלכלית ותרבותית והוא מקרב את תל אביב ואת שיקגו".

מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: "לאור הביקוש שעלה מקהל לקוחותינו, בהם לקוחות עסקיים ונוכח הצטיידות החברה ב - 16 מטוסי דרימליינר, אנו שמחים להודיע על הפעלת טיסות ישירות בין ישראל לשיקגו, יעד תשיעי לאל על בארצות הברית, אשר מתווסף–לניו יורק (JFK וניוארק) בוסטון, לוס אנג'לס, מיאמי, סן פרנסיסקו, לאס וגאס ואורלנדו.

''המטרופולין של שיקגו הנחשב לשלישי בגודלו בארצות הברית הינו מרכז אקדמי, תרבותי, תעשייתי ועסקי מהחשובים בארה"ב והעיר נחשבת ליעד תיירותי ועסקי אטרקטיבי במיוחד. לאל על תפקיד מיוחד בחיבור ישראל והתפוצות ואנו שמחים לקרב יעד מרכזי נוסף בארצות הברית לישראל אשר יאפשר בואם של עשרות אלפי תיירים נוספים לישראל בכל שנה", הוסיף.

מכירת כרטיסי הטיסה לשיקגו תחל ב-27 במרץ 2019. הטיסות לשיקגו ימריאו במטוסי הדרימליינר 787, ויציעו 3 מחלקות שירות: עסקים, פרימיום ותיירים. ניתן לטוס משיקגו ולשוב מיעדי אל על השונים בארה"ב (ולהיפך).