חיילי מילואים בז'נבה: "צביעות שזועקת לשמיים"

"כמו ברמת הגולן גם ביהודה ושומרון ההחלטה להחלת ריבונות צריכה לעשות את צעדיה הראשונים כאן בישראל", אומרים בתנועת הריבונות.

תגיות: האו"ם
אורלי הררי - ערוץ 7 , ט"ו באדר ב תשע"ט

חיילי מילואים בז'נבה: "צביעות שזועקת לשמיים"-ערוץ 7
אביחי שורשן
צילום: מרים צחי

מנכ"ל ארגון חיילי ארגון חיילי המילואים "האמת שלי" אביחי שורשן מגיב להחלטת מועצת זכויות האדם של האו"ם.

משלחת חיילי מילואים של הארגון פעלה השבוע בז'נבה כנגד מועצת זכויות האדם של האו"ם ואף הציגה במקום את התערוכה "מגנים אנושיים" של עדויות חיילים על הפרות זכויות אדם של ארגוני הטרור כנגד חיילים ואזרחים ישראלים.

"אם לא היינו יודעים שמדובר בהחלטה אמיתית שהתקבלה- כנראה שהיינו חושבים שהיא לקוחה מאיזשהו עולם דמיוני על גלקסיה אחרת. די לשמוע כמה תיאורים של חיילים ששירתו על גבול הרצועה ולהבין שאין צביעות גדולה יותר מזו שהתקבלה היום במועצת זכויות האדם של האו"ם.

ארגוני הטרור עושים מדי שבוע שימוש ציני בנשים, ילידם וצוותי רפואה כמגנים אנושיים במהלך ההפגנות על הגדר. זו כבר שגרה של הסעות מאורגנות של נשים וילדים שמוצבים בקו האש הראשון ותחת חסותם מנסים הארגונים לפגוע בחיילי צה"ל. החרם של ישראל על מועצת זכויות האדם של האו"ם אינו מספק- ישראל חייבת להשיב מלחמה בזירה הדיפלומטית.

היום אין ספק שהקרב על התודעה היום הוא לא פחות חשוב מהלחימה בשטח. אנו בארגון 'האמת שלי' נמשיך לפעול למען חיילי צה"ל ולהביא לשינוי אמיתי גם בזירה הזו".