אירוע מרגש בנריה
אירוע מרגש בנריה צילום: מיכל אביאור, ליאור הלפרין

אירוע מיוחד ומרגש נערך השבוע באולפנת בני עקיבא נריה שבמטה בנימין. בנות האולפנה ערכו חתונה לזוג גרי צדק שהחליט להצטרף לאור הגדול של עם ישראל.

אז איך הכל התחיל? בנות השישית, שרצו לקיים מבצע חסד לקראת פורים, פנו למכון אורה ושאלו אם הם מכירים זוג שאפשר לעזור להם לקראת החתונה. רבני המכון שמחו מאד על הפניה, וסיפרו על זוג גרים אמריקאים, יעקב ולאה, שאין להם פה קרובי משפחה בכלל וגם אין באפשרותם להרים חתונה.

הבנות שמחו על ההזדמנות המרגשת והחשובה ולקחו על עצמן הכל מהפרטים הכי קטנים כמו עיצוב ההזמנה דרך עיצוב השולחנות וגם גיוס של אנשים טובים באמצע הדרך: צלמים, איפור, תסרוקת, אוכל, נהגים שילוו את החתן ואת הכלה באותו היום. אנשים נידבו את כישוריהם, מכוניתם ומוצרים שונים בלב חפץ ועין טובה, מספרים באולפנה.

בבוקר החתונה הבנות הזדרזו לסיים את כל המשימות האחרונות, עריכת שולחנות, עיצוב חופה, עיצוב כיסא כלה, חדרי התארגנות לחתן וכלה ועוד המון פרטים קטנים כדי שהכל יצא על הצד הטוב ביותר.

בחופה השתתפו בנות האולפנה והצוות, בחורים ממכינת אלישע בנוה צוף, תושבי הישוב נריה ובכירי מרכז ישיבות בני עקיבא. ראש האולפנה הרב ליאור הלפרין ערך את החופה.

"ביום עצוב וקשה שבו קבר עם ישראל רב חשוב שקירב מאות תלמידים לתורה הקדושה ונרצח ע"י בן עוולה - אנחנו המשכנו את מורשתו - להעצים את האור של עם ישראל", אומרים באולפנה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו