הפסד ראשון ב-:2019: חולון נעצרה

שבוע לפני משחק העונה ואחרי שרשמה היסטוריה קטנה עם סיבוב שני מושלם, פתחה חולון את הסיבוב השלישי עם הפסד מפתיע לאחרונה בטבלה

נרי וייס - ערוץ 7 , ט"ז באדר ב תשע"ט

שחקני נהריה הערב מול חולון
שחקני נהריה הערב מול חולון
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

שוב היא. הקבוצה היחידה שגברה על הפועל חולון העונה במשחק צמוד, הייתה עירוני נהריה, כשזו גברה עליה בתוצאה 95:98 במחזור הראשון של העונה.

מאז הרבה מים עברו בירדן ושתי הקבוצות הלכו כל אחת לדרכה - חולון לצמרת טבלת ליגת העל בכדורסל כשרשמה היסטוריה קטנה כשניצחה לאורך כל הסיבוב השני, ואילו נהריה התדרדרה לתחתית טבלת הליגה, כשהיא בסכנת ירידה לליגה השניה.

הערב (מוצאי שבת) נפגשו חולון ונהריה פעם נוספת, וגם הפעם הצפוניים הם אלו שיצאו עם הניצחון.

חולון, שניצחה לא מעט משחקים צמודים באולמה הביתי העונה, בליגה ובאירופה, חשבה כי תצליח לעשות זאת גם הפעם בפתיחת הסיבוב השלישי של ליגת ווינר סל, אך הפעם כשלה במשימתה.

דווקא נהריה, שהגיעה למשחק הערב עם חרב חדה על צווארה בדמות של שבעה הפסדים רצופים, הראתה אופי רב והציגה את אחד ממשחקי ההתקפה הטובים ביותר שלה העונה. זה נגמר עם 88:77 לזכות האורחים מנהריה שקוטעים לחולונים רצף של 11 ניצחונות ליגה.

נהריה משיגה ניצחון חשוב שמשאיר אותה בחיים ושומר על סיכוייה לשרוד עונה נוספת בליגת העל. חולון? אחרי ששחזרה את הישגה ההיסטורי של הפועל ירושלים מעונת 2015/16 והשלימה סיבוב שלם ללא הפסד, מפסידים לראשונה בשנת 2019, בפתיחת הסיבוב השלישי, שבוע לפני משחק העונה בהיכל מנורה מבטחים מול מכבי תל אביב.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il