צפו: הרב רפי פרץ בשוק מחנה יהודה

ברשימת "איחוד מפלגות הימין" בראשות הרב רפי פרץ וח"כ בצלאל סמוטריץ', מכחישים את הדיווח ברשת ב' לפיו מתכננים ברשימה קמפיין אגרסיבי נגד שר החינוך נפתלי בנט, יו"ר מפלגת הימין החדש.

ח"כ סמוטריץ' צייץ הבוקר בטוויטר, "אז הימין החדש התחילו לשחק מלוכלך. אחרי שלא הצליחו להביא מצביעים חילונים האסטרטגיה החדשה של נפתלי בנט היא להתקרבן ולהציג אותנו כמי שיורים בתוך הנגמ"ש. מדובר בשקר גמור. שלוש, שתים, אחת שניות עד שייצא סמס שלהם עם הפייק-ניוז הזה... לא ניגרר!".

נציין כי בדיווח ברשת ב' נטען כי ברשימה הדתית החליטו לתקוף בשבוע האחרון של הקמפיין את בנט ושקד בעקבות הסחף לכיוונם בציונות הדתית. במסגרת הקמפיין, שר החינוך יוצג כמי שהתעניין רק בתיק הביטחון, ויוזכרו גם החובות שהצטברו בקופת מפלגת הבית היהודי.

בסקר מנדטים שפורסם ביום שישי בעיתון מעריב, רשימת ״איחוד מפלגות הימין״ מקבלת שישה מנדטים, ומספר דומה מקבלת גם מפלגת הימין החדש.

בסוף השבוע האחרון הודיעה השרה שקד כי בכוונתה לפנות לוועדת הבחירות בעקבות הפרסומים השקריים נגדה שהופצו בימים האחרונים באלפי הודעות sms. שקד קראה למפלגת הבית היהודי והאיחוד הלאומי להפסיק לאלתר את המתקפות נגד "הימין החדש".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו