עמית סגל
עמית סגל צילום: הלל מאיר/TPS

הפרשן הפוליטי של חדשות 12, עמית סגל, מוצא את עצמו מותקף על ידי עיתונאי השמאל בשל העובדה שהוא 'מעז' לא ליישר קו עם התמיכה האוטומטית של מרבית כלי התקשורת במפלגת 'כחול לבן' של בני גנץ ויאיר לפיד.

"יש כת אלימה שמסתובבת בימים אלה ברשתות החברתיות שמבחינתה אם אתה לא זורק כפכפים על ראש הממשלה בשידור ולא מתיישר עם תיבת המסרים שהדבר הגרוע ביותר שקרה לישראל הוא הימין ונתניהו אז אתה בוגד במקצוע", אמר סגל לגלי צה''ל.

נציין כי לאחר שסגל חשף את פריצת האיראנים לטלפון הנייד של גנץ, עיתונאים בטוויטר קראו לחקור מי העז להדליף את הפרשה שעלולה להביך את גנץ ולהקטין את סיכויי מפלגתו לנצח בבחירות. נשמעה אף קריאה לעצור את סגל על ידי השב״כ.

אמש, על רקע הראיון החריג של נתניהו לחדשות 12, טען עיתונאי כי סגל היושב באולפן שאל את נתניהו האם יישב עם לפיד - רק כדי לתת לנתניהו "הזדמנות לקצת תעמולה".

בתחילת החודש, נזכיר, הודיעה מפלגת 'כחול לבן' כי תחרים את תוכניתו של ברדוגו בגלי צה''ל, ''וילנסקי את ברדוגו'' המשודרת מדי יום בשעה 17:00. ''מדי ערב אנו מושמצים ע"י פרשן גל'צ יעקב ברדוגו, זוהי תגובתנו לעוד האשמת שווא שהעלה היום בשידור: אין לכחול לבן עניין לענות לדברי ברדוגו או לעלות לשידור בתוכניתו כפי שאיננו עולים לשידור בתוכניות בצפון קוריאה.

''ברדוגו, נציג מטה נתניהו בגל"צ מנצל את זמן האוויר הציבורי בכדי לשרת את אדונו", טענו במפלגתם של בני גנץ ויאיר לפיד.

באחת התוכניות, ברדוגו הגיב למתקפה משמאל ואמר "מזמין את בני גנץ לריאיון של שעה בתוכניתי - אשאל על הנסיגה מלבנון, על מדחת יוסוף ועל הכישלון העסקי". המגיש שלצידו, ירון וילנסקי אמר: "לא ידעתי שתגיד את הדברים, הם נאמרים מטעמך בלבד".