נתניהו על דנה וייס: ''תעמולת שמאל''

ראש הממשלה מותח ביקורת על הכתבת המדינית שכינתה את בנו "ילד קקות" ומבטיח: "הם לא יחליטו. ניפגש בקלפי".

ניצן קידר - ערוץ 7 , י"ז באדר ב תשע"ט

נתניהו על דנה וייס: ''תעמולת שמאל''-ערוץ 7
דנה ויס
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו מגיב לסרטון של הכתבת המדינית בחדשות 12, דנה וייס, בו היא משתמשת בכינוי הגנאי 'ילד קקות' כלפי בנו של ראש הממשלה יאיר.

"דמיינו מה היה קורה אם עיתונאי ימני היה מדבר ככה על הבן של לפיד או גנץ. המסיכה הוסרה ושוב התברר ש'התקשורת האובייקטיבית' היא לא יותר מתעמולת שמאל", כתב נתניהו בטוויטר.

הוא הוסיף, ''זו אותה תקשורת שמקדמת את עלילת הדם הבזויה נגדי של לפיד-גנץ, אותה תקשורת שמסתירה את הודעת חברת הצוללות 'טיסנקרופ' שמחסלת סופית את הטענות נגדי, אותה תקשורת שמסיתה נגדי, נגד הימין ונגד משפחתי ערב-ערב בצורה השפלה והנבזית ביותר. בושה. הם לא יחליטו. ניפגש בקלפי".

מוקדם יותר התנצלה וייס בפני יאיר נתניהו. "״רק עכשיו נחתנו ושמתי לב שבסרטון שהעליתי אמש נאמרו דברים שלא היו צריכים להיאמר", כתבה וייס בטוויטר. "אף אחד לא הצטער על סרטון שהוא עוד לא העלה. זה לא הסגנון שלי ואני מתנצלת על כך".

וייס, שהצטרפה לנסיעת ראש הממשלה נתניהו לוושינגטון, צילמה את יאיר בנתב״ג לפני ההמראה כשהוא בתוך רכב השרד וממתין לעזיבת הצלמים והעיתונאים כדי שיוכל לצאת מהרכב ולעלות למטוס.

בעת צילום הסרטון אמרה וייס על נתניהו הבן "איזה אפס הילד קקות הזה". כאמור, לאחר הנחיתה בוושינגטון היא התנצלה על מילותיה החריפות.

יאיר נתניהו צפוי לנאום בפני צעירי אייפאק. כל הוצאותיו של הבן ישולמו מכיסה של משפחת נתניהו.