אלי ישי: לא סופרים אותנו

"אם מאה אלף שנרשמו והביעו תמיכה, הם 0.0% בשבילם, אז תחשבו על עשרות האלפים שלא הגענו אליהם וטרם נרשמו", טען ישי. ''אני מתעודד''.

מיכל לוי , י"ז באדר ב תשע"ט

אלי ישי
אלי ישי
צילום: חזקי ברוך

יו"ר מפלגת 'יחד', השר לשעבר אלי ישי, פרסם פוסט נזעם בדף הפייסבוק שלו, שבו הוא תוקף בחריפות את הסוקרים שביצעו סקר לעיתון 'ישראל היום' ולפיו 'יחד' מקבלת 0 אחוז.

"שמחתי לראות בסוף השבוע שעבר כי מפלגת 'יחד' מקבלת בסקר של ישראל היום 0.0% (!). אתם קוראים טוב, לא 2% וגם לא 0.1% אלא ממש 0.0%", כתב ישי.

"אתם יודעים למה שמחתי?, כי סוף סוף כולם מגלים את הפרצוף האמיתי של הסקרים. תגידו לי חבריי הסוקרים. אתם באמת חושבים שמישהו מאמין שתנועת יחד היא אפס אחוז?!"

לדבריו, הסקר 'בושל' בשל העובדה שהוא יאגף את נתניהו מימין ולא יאפשר לו להקים ממשלה עם גנץ. "כל עוד הייתם 'מפרגנים' כמה עשיריות האחוזים, אולי היה מישהו שהולך שולל, אבל עכשיו כולם מבינים שכנראה אותם הכוחות שהטילו וטו, אותם הגורמים שפחדו מהוטו, יש להם סיבה טובה לפחד מתנועת 'יחד' בראשותי. הם יודעים שאני לא אתן לביבי להרכיב ממשלת אחדות עם גנץ&לפיד בשביל להעביר הסכם שלום. אז הם עושים הכל לטרפד את הריצה שלנו.

"הבנתם איך זה עובד? פועלים במחתרת להסתיר אותנו מהסקרים, ואז טוענים למה אתם רצים אתם מזיקים ופוגעים בימין! מי שפוגע בימין, זה אלו שפעלו לטרפד כל אחדות שלנו עם מפלגות נוספות, וזה כעת אותם אנשים שמעלימים אותנו בסקרים למרות שהם מבינים שאם יחד נכנסת זה עוד 4 מנדטים לפחות לימין!''.

ישי טען כי בבחירות הקודמות הביאה מפלגתו 126 אלף קולות. "אני רק רוצה להזכיר לחברי הסוקרים כמה נתונים. שאולי ימנעו מהם את הביזיון לאחר תוצאות הבחירות: תנועת 'יחד' הביאה בבחירות האחרונות לכנסת 126,000 קול!

"תנועת יחד הביאה בבחירות המוניציפאליות לפני מספר חודשים בלבד, למעלה מ-26 נציגים ברחבי הארץ. והיא לא התמודדה בכל הערים! תנועת 'יחד' מחזיקה כעת ברשימות של 100302 תומכים שנרשמו בחודש האחרון (!) במיזם הקולות הגאוני באתר 'יחד', שכבר הועתק ע"י הליכוד ומפלגות נוספות.

"אז אם מאה אלף שנרשמו והביעו תמיכה, הם 0.0% בשבילם, אז תחשבו על עשרות האלפים שלא הגענו אליהם וטרם נרשמו. אני מתעודד". עם זאת, צריך לציין כי 'יחד' התמודדה בבחירות הקודמות יחד עם 'עוצמה יהודית'.