הוא גם עושה כלים?
הוא גם עושה כלים? צילום: iStock

קרה לכם פעם שהתחלתם לפקפק בשפיות שלכם? סטפן מק'קירס מאנגליה חשב שהוא מתחיל להזות כאשר גילה שחפצים במחסן שלו זזים מעצמם, עד שהוא בדק את העניין לעומק.

הכל התחיל לפני חודש כאשר סטפן מק'קירס בן ה70 מאנגליה הבחין בדבר מוזר. לסטפן יש מחסן קטן שבתוכו הוא עובד ומתקן כלים קטנים מדי יום. יום אחד הוא שם לב שלמרות שהוא לא מסדר את המחסן ומשאיר על שולחן העבודה שלו ברגים ומסמרים קטנים, כל החפצים חוזרים למחרת בעצמם לקופסת כלי העבודה.

בהתחלה, סטפן היה בטוח שהוא מדמיין, אבל אחרי שראה שהדבר חוזר על עצמו- הוא החליט לבדוק האם הוא איבד את שפיותו או שיש הסבר אחר לעניין. הוא פיזר בכוונה את כל קופסת כלי העבודה שלו ברחבי השולחן, וחיכה לראות מה יקרה איתם לאחר מכן. להפתעתו, כל כלי המתכת חזרו למקומם בקופסא, בלי שאף אחד התקרב למחסן.

סטפן, יחד עם רודני השכן, החליטו להתקין במחסן מצלמה נסתרת על מנת לחשוף את רוח הרפאים העקשנית שמארגנת לו את המחסן מחדש כל יום. המצלמה חשפה שרוח הרפאים היא לא אחרת מאשר עכבר מסודר שקם כל לילה לנקות את הבית שלו מכל חלקי המתכת המפוזרים. העכבר העקשן הצליח לסחוב חפצים ששקלו כמעט כפול מגודלו, רק בשביל לנקות את הבית.

הסיפור של סטפן, יחד עם הסרטון של העכבר, התפרסם במהירות ברחבי הרשת וזכה לתגובות נלהבות. יש מי שכתב שהיה רוצה לשכור את העכבר לסדר את הבית במקומו, ויש גם כאלו שכבר אבחנו את העכבר כחולה סדר וניקיון והמליצו לו לקבל טיפול נפשי.

ולמי ששוקל לאמץ עכבר שיסדר לו את הבית בכל לילה, מומלץ לצפות בסרטון ולהחליט האם זה שווה את זה.



רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו