אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: iStock

כולנו מבלים יותר ויותר זמן במטבח, נהנים ליצור מטעמים מכל הסוגים (וגם לאכול אותם כמובן).

כדי שהפעילות הקולינרית תהיה מוצלחת באמת חשוב להצטייד במוצרי המטבח הטובים ביותר – ובפרט ב-10 המוצרים החמים ביותר ב-2019:

1. מקרר 4 דלתות

איך מבטיחים גם אחסון נוח וגם שמירה של כל פריט ופריט בטמפרטורה המדויקת ובתנאים האופטימליים? עם מקרר 4 דלתות. לבחירתכם מקררי 4 דלתות עם מקפיא תחתון או כאלה שבצד אחד תא ההקפאה ובצד השני תא הקירור, בכל מקרה הצינון מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות וישנה גמישות גם מבחינת הסידור הפנימי של כל האזורים במקרר, ובהתאם נוחות השימוש מרבית.

2. מדיח כלים מידאה

ככל שאנחנו יותר מבשלים, מאדים, מקפיצים, אופים, צולים, קוצצים ומטגנים כך מצטברים יותר כלים – וכדי שנוכל להקדיש את הזמן והאנרגיות למה שחשוב באמת, ולמה שמהנה באמת, כדאי להצטייד במדיח כלים איכותי שיעזור לנו להחזיר את הסדר והניקיון למטבח במינימום מאמץ.

מדיח כלים מידאה מתאפיין בצריכת מים חסכונית וכולל חיישנים שונים שמבטיחים מקסימום ניקיון לכל כלי וכלי. ניתן לבחור בין מדיח כלים אינטגרלי לבין מדיח קומפקטי ושקט במיוחד שמתאים לכל מטבח.

3. קומקום חשמלי זכוכית

קומקום חשמלי זכוכית מציע את השילוב האידיאלי של פרקטיות ואסתטיקה. מומלץ להעדיף קומקומים חשמליים מזכוכית של יצרניות מוכרות – למשל הקומקום של זק”ש שכולל תאורת לד, גוף חימום נסתר ושילוב של נירוסטה עם הזכוכית.

4. מטחנת קפה

קפה הוא חלק משגרת החיים של רוב בני האדם – ובהתאם קפה משובח באמת מספק נחת רבה. מטחנת קפה איכותית, למשל של מרפי ריצ’רדס, מאפשרת לנו ליהנות מקפה טרי טרי ועשיר בטעמים.

5. קולט אדים מידאה

מוצר נוסף של מידאה שמסייע לנו לשמור את המטבח נקי ונעים הוא קולט אדים. קולט אדים מזכוכית שחורה הוא גם פריט אסתטי ולא רק הכרחי לטובת סילוק האדים והעשן, וכמובן שחשוב לבדוק גם את עוצמת היניקה ולוודא שהיא מתאימה למידת האינטנסיביות של הפעילות הקולינרית שלכם.

6. מסחטת פירות קשים

אוכל הוא לא “רק” הנאה אלא גם מרכיב חיוני לבריאות שלנו. במיוחד כדאי להרבות באכילת פירות וירקות, וכדי לגוון את צריכת המקור החשוב לוויטמינים ולמינרלים מומלץ להצטייד במסחטת מיץ תפוזים שיכולה לעשות לכם את החיים קלים ומהנים.

7. מקפיא 6 דלתות

אם אורח החיים שלכם הוא כזה שמחייב הקפאה של מוצרי מזון, ההמלצה היא על מקפיא 6 דלתות. מקפיא כזה, שכולל 6 מגירות, מבטיח אחסון נוח במיוחד וחיסכון משמעותי בזמן.

8. מעבד מזון בוש

מעבד מזון הוא כלי העבודה השימושי ביותר בכל מטבח. בדרך כלל השימוש בו אינטנסיבי ולכן מומלץ להעדיף מוצרים של חברות מוכרות ואמינות כמו בוש – כך שמעבד המזון ישמש אתכם למשך שנים רבות רבות ותמיד יבצע את המוטל עליו באופן מושלם.

9. אופה לחם

לחם הוא אחד המאכלים הטעימים ביותר שיש וגם מחממי הלב – אבל יש משהו עוד יותר משמח מלחם: ריח של לחם טרי. עם אופה לחם, ובמיוחד כזה שכולל שלל תוכניות אפייה, תוכלו לייצר בבית לחם איכותי וליהנות גם מטעם מושלם וגם מהריח המענג ביותר בעולם.

10. מכשיר להכנת פופקורן

פופקורן הוא החטיף האולטימטיבי, ואם מכינים אותו נכון הוא אפילו בריא ובוודאי פחות בעייתי מחטיפים תעשייתיים. מכשיר להכנת פופקורן יעזור לכם להפיק את המקסימום מגרעיני התירס הקסומים – ואם יש לכם ילדים, כל החברים שלהם ירצו לבוא אליהם כל יום.