ראש העיר שדרות להנייה: صباح الخير

אלון דוידי פרסם פוסט בערבית המיועד למנהיג חמאס: ''אתה הפסדת ואנשי עזה יפסידו, תשנה את הכיוון שלך. אתה לוזר''.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , כ' באדר ב תשע"ט

הריסות לשכת הנייה
הריסות לשכת הנייה
צילום: דובר צה"ל

אלון דוידי, ראש עיריית שדרות, פנה בערבית בחשבון הפייסבוק שלו לראש הלשכה המדינית של חמאס, איסמעיל הנייה.

דוידי כתב: "בוקר טוב הנייה, רציתי לשלוח לך את ההודעה הזאת על ידי פקס או דוא"ל אבל הבנתי שכבר אין לך משרד אז אכתוב לך כאן. בדרך כלל אני פונה לתושבי שדרות, אבל עכשיו הגיע הזמן ללכת לצד השני.

''איסמעיל הנייה, אתה לוזר!", תקף דוידי, ''אתה לוקח כסף מתרומות ממדינות ערב אשר מוקדש לילדים של עזה ואתה משקיע אותו במלחמה נגדנו וחושב שאתה יכול לנצח אותנו. כן הנייה, זה לא קל ואנחנו סובלים לפעמים אבל תראה מה קרה לעזה ולמשרד שלך ואיך שדרות העיר שלנו משגשגת.

''18 שנה שאתה משגר רקטות לכיוון שלנו, אבל ברור שאתה לא יודע איך העיר שדרות הפכה לעיר משגשגת, המושכת מאות תושבים מדי שנה, יותר ויותר בתים בבנייה, תגיד לי מה עשית בכל הזמן הזה? כלום, רק להרוס ולהרוס.

"כשיש לנו בני משפחה הזקוקים לטיפול רפואי אנחנו שולחים אותם לטיפול, אבל לתושבי עזה אין לאן ללכת. נכון, קשה לנו לחיות במציאות זו שנכפית עלינו על ידי אויב אכזר שמפציץ אוכלוסייה ובתים בטילים במקום להתעמת עם הצבא, שממנו אתה חושש".

''אתה חושב שהצלחת, אבל המציאות מוכיחה ששוב הפסדת בגדול. חשבתי שתהפוך את העיר שדרות לעיר רפאים, אבל שדרות היא עיר חזקה. אתה הפסדת ואנשי עזה יפסידו, תשנה את הכיוון שלך'', הוסיף ראש העיר שדרות.טוען....