"החתונה המרגשת ביותר בה הייתי" יח"צ

רגע לפני תקופת הבגרויות, בחרו תלמידי השמינית בישיבת בני עקיבא נתיב מאיר לערוך חתונת חסד לזוג עולים בודדים מרוסיה, ללא משפחה, כאקורד סיום לשש שנותיהם בישיבה.

הם גייסו מעל 20,000 שקלים, צלמים, תזמורת, קייטרינג, איפור והפכו את אולם הישיבה לאולם חתונות.

במשך החודש האחרון, התגייסו התלמידים לפרוייקט.

החתן יואל, יתום מאב ומאם והכלה ליזה שנמצאת בארץ ללא משפחה, עמדו אמש (ראשון) מתחת לחופה וחגגו ביחד עם התלמידים, צוות הישיבה וגם עשרות אנשים ששמעו על החתונה ורצו להצטרף. ביחד, הצליחו התלמידים ליצור אווירת משפחתיות ושמחה אמיתית למרות שבני המשפחה הביולוגים של בני הזוג לא היו נוכחים.

"לפני כחודש פנה אלינו ברק אהרוני, ר"מ בישיבה ומדריך החמישית ושאל אותנו אם נרצה לארגן חתונת חסד לזוג גרים שאין להם משפחה", מספר יקיר פאס, תלמיד כיתה י"ב בישיבה. "לאחר שמכון מאיר ומכון אורה הפנו אלינו זוג מקסים, החתן יואל יתום מאב ואם ולומד במכון מאיר והכלה ליזה עולה חדשה מרוסיה שלומדת במכון אורה, הבנו שהזוג מתאים לנו בול. שכל מה שהם ביקשו הוא שיהיה אירוע שמח. מיד אמרנו שאת זה וודאי נצליח לעשות והתחלנו את העבודה".

תלמיד כיתה י"ב אריאל אייל הוסיף, "זו הייתה החתונה המרגשת ביותר שהייתי בה. ממש היינו המשפחה של הזוג. היה מדהים לראות את עוצמות השמחה של תלמידי הישיבה, שלמרות הלחץ של המתכונות והבגרויות, הגיעו כדי להקים את החתונה ולשמח חתן כלה. בעיקר היה מרגש לפגוש את עם ישראל. אנשים שרק שמעו על החתונה ורצו לקחת חלק, בין אם בתרומה ובין אם בהגעה לאירוע".

החתן יואל חתם את החתונה בברכה מרגשת לתלמידי הישיבה ואמר בקול רועד, "אני מודה לכל תלמידי הישיבה. אתם ממש עשיתם שמחה אמיתית. הייתה חתונה נפלאה. תהיו ברוכים ושכל משאלות לבכם תתקיימנה לטובה".

ראש הישיבה הרב מאיר טויבר סיכם, "איזו נחת אדירה היא לראות את כל בני הישיבה כאיש אחד נרתמים על מנת לשמח חתן וכלה. יש בהם כל כך הרבה עוצמות של רצון לתת ולהשפיע טוב ובכח זה פועלים הם על מנת להרבות שמחה וחסד. אשריהם ואשרי רבותיהם שזו דרכם".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו