בנט מגיב על מסמך ההכפשות של שרה נתניהו

יו"ר הימין החדש הגיב לחשיפת החדשות על מסמך ההכפשות של שרה נתניהו עליו ועל אשתו.

אורלי הררי - ערוץ 7 , כ"ז באדר ב תשע"ט

בנט מגיב על מסמך ההכפשות של שרה נתניהו-ערוץ 7
גילת בנט
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

יו"ר הימין החדש ושר החינוך נפתלי בנט הגיב הבוקר (רביעי) לחשיפת המסמך שפורסם אמש במהדורה המרכזית שבו רעיית רה"מ שרה נתניהו חיפשה במכתב ששיגרה בכתב ידה מידע שיכול להכפיש אותו ואת רעייתו ערב בחירות 2013.

בכנס בחירות של מעריב והג'רוסלם פוסט, נשאל בנט על ידי המראיין בן כספית אם הוא מצפה להתנצלות בעקבות חשיפת המסמך אמש, ובעקבות פרסום אחר במהדורה המרכזית, שבו נתניהו ביקש לפרסם מידע מכפיש על בני הזוג בנט שלאחריו ביקש מנתניהו שיתנצל בפני גילת, רעייתו של שר החינוך.

בנט סרב לומר אם הזוג נתניהו התנצל בפניו ובפני רעייתו, ואמר: "אני רוצה לספר לכם מילה וחצי על גילת, אשתי. גילת מבית חילוני, ואנחנו מה שנקרא זוג מעורב ולפני שהתחתנו אנחנו הכרנו בגבעת התחמושת, מכל המקומות, עם כמה שזה קילשאתי".

הוא הוסיף: "אנחנו יצאנו בערך שנתיים ואז עלה באוויר אופציה שצריך להתחתן, ואני, שגדלתי בציונות הדתית למרות שנולדתי אדם חילוני, אמרתי 'תקשיבי מה יהיה, איך נגדל את הילדים? מה יהיה בבית? כשרות, פה שם... תקשיבו טוב למשפט החכם שהיא אמרה לי- שמע נפתלי, אם אנחנו אוהבים - כל הפרטים יסתדרו. והיום אנחנו נחגוג השנה 20 שנות נישואין, הכל מסתדר טוב".