מפנקות את מנקות בית הספר

תלמידות אמי"ת שחר בבית שמש הכינו ארוחת בוקר למנקות בית הספר וניקו במקומן את הכיתות.

תגיות: בית ספר OU
ערוץ 7 , כ"ז באדר ב תשע"ט

מפנקות את מנקות בית הספר
מפנקות את מנקות בית הספר
צילום: OU ישראל

חניכות מרכז הנוער "מקום בלב" המשתייך לארגון OU ישראל, הלומדות בבית הספר אמי"ת שחר בבית שמש, החליטו לעשות מעשה טוב עבור עובדות הניקיון בבית ספרן לכבוד יום המעשים הטובים ויום הניקיון הלאומי.

התלמידות הפתיעו את מנקות בית הספר כשהזמינו אותן לארוחת צהריים מפנקת שהוכנה מבעוד מועד. העובדות הנרגשות נותרו המומות והודו מקרב לב לתלמידות על המחווה המרגשת.

הפתעת התלמידות לא הסתיימה בארוחה, ובזמן שהמנקות נהנו ממנעמי הארוחה יצאו התלמידות עם חומרי ניקוי, מטאטים, מגבים ושקיות זבל וניקו במקום המנקות את מסדרונות בית הספר ורחבת החצר.

ארוחת בוקר למנקות בית הספר
צילום: OU ישראל

רחלי ניניו, מנהלת "מקום בלב" בבית שמש ציינה כי "מדי שנה, לרגל יום המעשים הטובים אנו מקיימים מגוון פעילויות עם הפנים לקהילה, שכל מטרתן לעשות טוב.

"התרגשתי מאוד מהיוזמה המדהימה שהגיעה מחניכות המרכז, שלמעט סיוע קל של הצוות החינוכי, הכל נעשה ביוזמתן כשהן מנצחות על המשימה באופן מלא. חניכה שניקתה היום את בית הספר, בוודאי תזכור גם לאורך כל השנה להגיד למנקה בוקר טוב ולעזור לה כשתוכל. זו הרוח של מקום בלב- תמיד לחשוב כיצד לעשות טוב ולשמח את האחר".

מנכ"ל OU ישראל, הרב אבי ברמן: "עם ישראל הוא עם מדהים שכל השנה עושה מעשים טובים, כאשר יום המעשים הטובים הוא רק אמצעי להזכיר לנו שוב איזה עם נפלא ועד כמה זכינו להתברך בנוער מדהים וערכי. אנו מובילים במרכזי הנוער מהלך נרחב של חיזוק ערך הנתינה, כאשר החניכים מקיימים לאורך השנה מגוון רחב של פעילויות מדהימות עם הפנים לקהילה".