האדומה שעולה: ת"א הביסה את גלבוע

עם הפסד שני ברציפות לקבוצה המתחרה איתה על המקום בפלייאוף, הפועל גלבוע/גליל בדרך לסיים את העונה מוקדם. הפועל ת"א עולה למקום ה-8

נרי וייס - ערוץ 7 , א' בניסן תשע"ט

זו שעולה וזו שיורדת. רק לפני שבוע פגשה הפועל גלבוע/גליל יריבה ישירה על המקום ברבע גמר הפלייאוף - אז, מול מכבי ראשון לציון זה נגמר עם הפסד חוץ קטן בתוצאה 88:92.

הערב (מוצאי שבת) במשחק נוסף מול יריבה ישירה על המקום בפלייאוף ליגת ווינר סל, בבית, הובסה כבר הקבוצה הצפונית עם 92:70 להפועל ת"א.

האדומים מת"א שרק במחזור שעבר השתוו במאזנם לקבוצה מהעמק אחרי ניצחון ביתי בתוצאה 96:102 על הפועל באר שבע, עשו את זה שוב ליריבה אדומה - הפעם לזו מהצפון, כשלמעשה גמרו את המשחק כבר לאחר 10 הדקות הראשונות כשהובילו בתוצאה 31:18 בסיום הרבע הראשון.

גם ירידה קצת מהקצב ברבע השני לא הוריד את ההפרש מדו-ספרתי ואל ההפסקה ירדו כשהם מובילים ב-10 נקודות הפרש, עם 48:38.

אחרי רבע שלישי בו נותר הסטטוס-קוו מבחינת ההפרש, ברבע האחרון האורחים מת"א הרימו את הרמה ובסיום הביסו בקלילות את גלבוע עם 92:70. קבלת פנים מהסרטים.

גלבוע/גליל שנוצחה בארבעה מחמשת משחקיה האחרונים, יוצאת כעת מהשמינייה הראשונה ומתמונת הפלייאוף כשהיא מחזיקה בנוסף להכל גם בנחיתות במאזן הפנימי מול הפועל ת"א ומכבי ראשון לציון. כשהיא סופגת הכי הרבה העונה בליגת העל בכדורסל, נראה כי דרכה של גלבוע העונה בליגת ווינר סל יסתיים בקרוב.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il