מאות בכנס "עוצמה יהודית" בבת ים

עוצמה יהודית ערכה הערב (מוצ"ש) בבת ים את כנס סיכום מערכת הבחירות שלה, בהשתתפות למעלה מ-1,000 תומכים מכל רחבי הארץ.

מועמד המפלגה באיחוד מפלגות הימין, עו"ד איתמר בן גביר אמר בכנס כי "השבת הייתי ברמלה. פגשתי ברמלה יהודים צדיקים שמתנכלים אליהם ושורפים להם את הרכבים, וכשהם מתקשרים למשטרה היא לא מגיעה. לנערי גבעות הם שולחים שב"כ ושם המשטרה לא מגיעה. עברנו ברמלה ליד מגרש מושקע יפה, ושיחקו שם נערים ערבים. שאלתי את המארחים מתי יהודים משחקים שם והם אמרו לי: 'הם לא משחקים כי יחטפו מכות'. כל זה במשמרת של ממשלת ימין של בנט ונתניהו. את המציאות הזו אנו באים לשנות".

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' אמר כי לקהל שהגיע לאירוע על בן גביר: "תתרגלו לשם: מיום שלישי הקרוב, חבר הכנסת איתמר בן גביר".

סמוטריץ' הוסיף "תדעו לכם שארץ ישראל בסכנה. הבחירות שיהיו ביום שלישי הם מאוד גורליות. תכנית המאה של טרמאפ מחכה לנו מעבר לפינה. שמעתי את ראש הממשלה אומר ש'יספח' את שטחי יהודה ושומרון. מה ששיך לנו – לא 'מספחים'. אנחנו לא 'נספח' – אנחנו נחיל ריבונות על יהודה ושומרון כולה. אצל ראש הממשלה אני חושש שהכוונה היא להחיל ריבונות חלקית ובחלק האחר להקים מדינת טרור ערבית. כנגד זה אנחנו צריכים ימין אמין, חזק ומאמין".

ד"ר מיכאל בן ארי, שנפסל כזכור ע"י בית המשפט העליון אמר ביחס לפסילתו כי "אם החבורה הזאת, שאומרת שמי שמבקש לפגוע בחיילי צה"ל כשרים, ואני שבניי משרתים בקרבי פסול, אז הם הפסולים".

צילום: ערוץ 7
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו