חזן הותקף על ידי ערבים בעיר העתיקה

יו"ר צומת ח"כ חזן סייר בעיר העתיקה בדרכו אל הכותל. "לא הגיוני שיהודים לא יכולים להסתובב חופשי ובביטחון בארץ ישראל", אמר חזן

ערוץ 7 , ג' בניסן תשע"ט

ח"כ אורן חזן, יו"ר מפלגת ׳צומת׳, הגיע היום (שני) לסיור בעיר העתיקה בדרכו אל הכותל. במהלך הסיור ח״כ חזן הותקף באלימות פיזית קשה ומילולית, כוחות הביטחון עצרו כמה מהתוקפים.

ח"כ חזן מסר, "הגעתי לסיור לבד כדי לא לעורר מהומה, אך לערבים בעיר העתיקה זה הפריע, שכן הם רוצים את המדינה שלנו ופשוט רוצים לרצוח אותנו. לא הגיוני שיהודים לא יכולים להסתובב חופשי ובביטחון בארץ ישראל. זאת מדינת ישראל וזכותנו על הארץ. אם חבר כנסת במדינת ישראל מותקף ע"י מחבלים בריונים, מה יגידו אזובי הקיר".

"חשוב להבין - המחבלים מבינים רק כח וחוסר פחד. כשהם רואים פחד - הם מנצלים אותנו. רה"מ, זה לא חוכמה להסתובב בשוק מחנה יהודה. עלינו לדאוג שיהודים יוכלו להסתובב בבטחה בכל חלקי א"י", הוסיף חזן.

חזן הדגיש, "לא פחדתי ולא ברחתי מתוך כוונה להעביר את המסר שיהודים לא צריכים לפחד בשום מקום בארץ ישראל. אך כן פעלתי באחריות, זאת בשביל לא להכניס את הלוחמים והלוחמות לסיטואציה מורכבת ובכדי למנוע התלקחות בחרתי להתקדם".

"אני קורא לכוחות הביטחון לבוא בחשבון עם התוקפים, ולהחזיר את הסדר. וכן וקורא לראש הממשלה ולממשלה להחזיר את ההתרעה לאפשר בנייה בירושלים ולהעביר, ולא בסיסמאות אלא בצורה שלא משתמעת לשתי פנים, שארץ ישראל השלמה שייכת לעם ישראל וירושלים בירתנו הנצחית. כמובן לא אפסיק להלחם על עם ישראל, ארץ ישראל, תורת ישראל וחיילינו הגיבורים ומפלגת צומת בראשותי, תמשיך לתת זץ לכל המחבלים, זץ לכל השמאלנים שרוצים למסור את הארץ וזץ לכל תומכי הטרור", הוסיף.