אבטחת מקום העבודה – כך תעשו זאת נכון!

אם אתם מנהלים או בעלים של עסק, ארגון או חברה, אתם בוודאי דואגים בכל זמן כי העסק יפעל בצורה טובה, בטוחה ודיסקרטית.

תגיות: אבטחת מידע
, ט' בניסן תשע"ט

אבטחת מקום העבודה – כך תעשו זאת נכון!-ערוץ 7
אבטחה
צילום: יח"צ

בעלי עסקים מכל סוג, מחפשים אחר דרך להבטיח כי הפעילות העסקית תהיה מטיבה וכי הכל יעשה בצורה הטובה והיעילה ביותר. בכך אפשר להרוויח יותר בניהול משרד, חנות, עסק, חברה, רשת או כל מקום אחר.

עם זאת ולמרות שאתם כבעלי עסקים ומנהלים משתדלים למצוא את העובדים הטובים ביותר, כמו גם לאבטח את בית העסק בצורה הטובה ביותר - עדיין ישנם גורמים עוינים, מזיקים ואם גורמים עבריינים אשר יכולים להוות איום על בית העסק.

אז איך מאבטחים את מקום העבודה? הנה כמה טיפים טובים:

ציוד אבטחה

מגנו את העסק בציוד אבטחה מתאים כמו אינטרקום, שער חשמלי, מצלמות נסתרות וגלויות, מערכות אזעקה וכל הציוד הדרוש לבית העסק.

ציוד כזה חשוב גם כדי להגן על בית העסק מפני פריצות וחבלות, כמו גם שרבים זקוקים לציוד אבטחה בשל דרישות הביטוח.

העזרו בחברות אבטחה איכותית שתוכל לספק לכם את כלל הציוד הנדרש לאבטחת מקום העבודה.

ניטור פעילות עובדים

כדי לדעת מה העובדים שלכם עושים בזמן שאתם לא נמצאים במקום העבודה, תוכלו לנטר את הפעילות, גם הפיסית וגם המערכתית של העובדים שלכם.

ניטור כזה מתרחש באמצעות מכשירי הקלטה בזמן אמת אשר מתעדים ומדווחים על פעילות חשודה במקום, ישנן מצלמות נסתרות, מכשירי הקלטה אוטומטיים, מערכות ממוחשבות לניטור פעולות עובדים ועוד. באמצעות כל אלה תוכלו לדעת מה קורה בבית העסק שלכם בכל זמן.

אפליקציות מיוחדות

הורידו אפליקציות מיוחדות שיסייעו לכם להבין מה קורה במקום העבודה, בין אם מדובר באפליקציית ניהול זמן בה תוכלו לעקוב אחר זמני הגעת העובדים למקום, עד לאפליקציות המנטרות ומתעדות פעילות במקום העבודה בזמן אמת. כיום ישנם לא מעט אפליקציות חינמיות המסייעות לרבים להיות עם היד על הדופק בכל הנוגע לפעילות עסקית.

קופות ממוחשבות

הפטרו מהקופה הישנה ובחרו קופות ממוחשבות לבית העסק המדייקות את מהלך העבודה, מנפקות קבלות וחשבוניות במהירות ועוזרות לנהל מלאי ושירות לקוחות. באמצעות כלל אמצעים אלה, תוכלו ליהנות ממקום עבודה בטוח, פעיל, מוגן ומרוויח!

למידע נוסף על מכשירי האזנה: https://www.drspy.co.il/category/%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%93-%D7%94%D7%A7%D7%9C%D7%98%D7%94%D7%9E%D7%A2%D7%A7%D7%91