הטבה חסרת תקדים בישראל
ללא מע"מ לכוווולם. תתחדשו!

לראשונה בישראל (מחוץ לאילת) קניון ללא מע"מ לכולם. גם למיליוני התיירים המבקרים בים המלח ועכשיו גם לנופשים הישראלים.

ערוץ 7 , ט' בניסן תשע"ט

Dead Sea Mall
Dead Sea Mall
צילום: דוברות

בהשקעת עתק, אדריכלות יוצאת דופן ואטרקציות סביבתיות רבות נפתח בימים אלו Dead Sea Mall - קניון ים המלח החדש, אטרקציה תיירותית של קניות, אוכל ופאן שעוד לא הכרתם, והכל ללא מע"מ.

בקניון החדש פועלים עשרות מותגי יוקרה מהמובילים בעולם ומותגים מקומיים אשר מציעים מגוון תחומים – הלבשה, הנעלה, תכשיטי יוקרה, חנויות קונספט מיוחדות ועוד לצד מסעדות בכשרות מהודרת אשר מספקות לתיירים ולמבקרים הרבים מקומות נוספים לביקור והנאה באזור.

הקניון, אחד מהיפים בארץ אשר נושק לשפת הים משתרע על שטח של כ-15,000 מ"ר ב-2 קומות ענק ומציע חוויה תיירותית יוצאת דופן בלב אזור המלונות בעין בוקק שבים המלח - האזור המתוייר ביותר בישראל.

לראשונה בישראל, הפך קניון ים המלח לקניון ללא מע"מ גם לישראלים ובכך יאפשר לכל הנופשים באזור ים המלח והדרום, ליהנות ממהפכת המע"מ ומהמחירים הנמוכים בישראל. עם הקמת הפרויקט, יציע הקניון, לראשונה בישראל, עמדת החזר מע"מ לתיירים, שמטרתה לאפשר לכ-3 מיליון תיירים שמגיעים בשנה לאזור ים המלח, לחסוך את ההמתנה בנתב"ג ולקבל את ההחזר בעמדה מיוחדת.

החל מה-7.4.19 יזמה חברת ברקליס, יזמית קניון ימן המלח, סבסוד כספי לתושבי חו"ל וישראלים גם יחד, אשר יצור שוויון ואחידות בין ציבור הלקוחות אשר יהנו מפטור מתשלום עבור רכישת המוצרים בקניון ים המלח בגובה המע"מ.

Dead Sea Mall
צילום: דוברות

נציגי חברת ברקליס הוסיפו: "לאחר שהחברה כבר יזמה מהלך ייחודי וראשון בישראל להקמת עמדת החזר מע"מ לתיירים כבר בקניון, כעת, החברה ממשיכה באותה הדרך ויזמה מהלך נרחב הרבה יותר, והוא 'קניון ללא מע"מ לכולם', גם לתיירים וגם לנופשים הישראלים אשר יקבלו מעתה פטור מתשלום עבור רכישת המוצרים בקניון ים המלח בגובה המע"מ.

למעשה זהו הקניון הראשון בישראל מחוץ לאילת אשר יהיה קניון ללא מע"מ. זאת ועוד, תיירי החוץ הרבים הפוקדים את ים המלח ייהנו מ'פעמיים כי טוב', גם יהיו פטורים מתשלום המע"מ וגם יהיו זכאים להחזר מע"מ, דבר שאין לו תקדים גם לא באילת".

Dead Sea Mall
צילום: דוברות

קניון ים המלח הוא פרויקט מסחרי מהמקוריים והיוקרתיים שהוקמו אי פעם בישראל.

מעבר לאדריכלות יוצאת הדופן המתכתבת עם סביבת ים המלח שהוכרז כאחד משמונת פלאי תבל, נבחר תמהיל חנויות יוקרתי במיוחד הכולל את הרשתות הידועות והמובילות בעולם בכדי שניתן יהיה לשרת באופן המיטבי את הציבור ועל מנת לעמוד על הצורך של למעלה מ-2.7 מיליון איש בשנה הפוקדים את ים המלח, אשר יותר ממחציתם תיירים תושבי חוץ וחלק גדול מהם יהודים שומרי תורה ומצוות מהארץ ומהעולם.