ברוך השב: מונרו וראשל"צ חזרו לנצח

שבוע אחרי שחזר בקול תרועה רמה לקבוצה איתה זכה באליפות היסטורית, סחף דריל מונרו את מכבי ראשל"צ לניצחון חשוב על הפועל ת"א שנעצרה

נרי וייס - ערוץ 7 , ט' בניסן תשע"ט

קטע לה את הרצף. שבוע עבר מאז חזר דריל מונרו אל מכבי ראשון לציון וכבר זה פורע את השטרות. מונרו ששב אל ראשון איתה זכה באליפות הליגה ההיסטורית לפני שלוש עונות, סחף את הכתומים מעיר היין לניצחון חשוב כשסיים עם 12 נקודות, 14 כדורים חוזרים ו-9 אסיסטים שחילק לחבריו החדשים-ישנים לקבוצה.

הפועל, שעמדה על מאזן מושלם בליגה מול הכתומים בשתי העונות, עם חמישה ניצחונות מחמישה משחקים, בהם שני משחקי הליגה האחרונים בפער דו-ספרתי, נעצרים עם הפסד ראשון לאחר שלושה ניצחונות רצופים, מה שהיה לרצף הניצחונות הכי ארוך שלהם העונה.

ראשון, שהפסידה בכל שבעת משחקי החוץ האחרונים שלה אך מחזיקה במאזן ביתי מצויין עם הפסד אחד בלבד וגם הוא בהארכה, גוברת שוב על האדומים מת"א ברגע האמת - לאחר שעשו זאת בחצי גמר גביע המדינה בכדורסל, הפעם הם עושים זאת במאבק על המיקום במשחקי הפלייאוף, על אף שהתל אביבים עדיין מקדימים אותם במיקום בטבלה. מונרו בא להם בדיוק בזמן.

אחרי שניצחה רק שני משחקים בתשעת המחזורים האחרונים, מכבי ראשון לציון חוזרת בדיוק בזמן למסלול הניצחונות, כשהיא גוברת על התל אביבים בתוצאה 76:87, ניצחון שמבטיח לה באופן סופי את מקומה במשחקי הפלייאוף.

קלעו מכבי ראשל"צ: לונג 29, מונרו והמילטון 13 כ"א, סימפסון 10, שגב 9, בלייזר 8, אריאל 3, טישמן 2.

לת"א: שולר 17, לימונד, גרין והאואל 13 כ"א, גינת 11, מקניל 6, דגלאס 3.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il