כוכב באר שבע הודיע על עזיבה

אחרי 5 עונות, שלוש אליפויות ברצף ו-189 הופעות במדי הפועל באר שבע, הודיע קשרה הניגרי ג'ון אוגו על עזיבתו בסיום העונה

נרי וייס - ערוץ 7 , י"א בניסן תשע"ט

כוכב באר שבע הודיע על עזיבה-ערוץ 7
אלונה ברקת. תישאר בבאר שבע?
צילום: פלאש 09

האלופה היוצאת מתחילה לתכנן את העונה הבאה? שעה ספורה לאחר שנפרדה אמש בתיקו 0:0 מול יריבתה הישירה על תואר האליפות בשנים האחרונות וזו שזכתה בו העונה לאחר שלוש שנות שלטון אדומות, הודיע קשרה הניגרי של הפועל באר שבע, ג'ון אוגו על עזיבתו את הקבוצה עם סיום העונה.

כאילו לא מספיק הערפל סביב הישארותה של הבעלים אלונה ברקת במועדון, לאחר הכישלון הצורב בבחירות כשזו כשלה בניסיונה להיכנס לכנסת מהמקום השלישי ברשימת 'הימין החדש' של נפתלי בנט ואיילת שקד, כעת גם שחקנה הבולט בשנים האחרונות של באר שבע הודיע על עזיבה.

בעמוד האינסטגרם שלו, נפרד אוגו שלא שיחק אמש במשחק מול מכבי ת"א וכבר זמן רב שלא דרך על הדשא בשל עונש שהשית המועדון הדרומי כנגדו לאחר שנתפס נוהג בשכרות לפני כחודש וחצי.

"אחרי חמש שנים כאן, החלטתי לא להמשיך את הקריירה שלי בהפועל ב"ש. כל מה שאני רוצה להגיד זה תודה לכל מי שהפך את זה לאפשרי בשבילי להיות כאן. תודה על כל הזיכרונות והתמיכה. ובמיוחד לקהל, תודה גדולה לכל אחד מכם".

אוגו שהגיע לבאר שבע בתחילת עונת 2014/15, הוזכר במהלך העונה האחרונה כמועמד לעזוב את הקבוצה האדומה מבירת הנגב, כשזה החזיק בהצעה מקבוצתו הטורקית של חברו לשעבר בבאר שבע ובנבחרת ניגריה, טוני וואקמה, אך לבסוף נותר בדרום.

במדי באר שבע רשם אוגו 186 הופעות בכל המסגרות, כולל בליגה האירופית ובמוקדמות ליגת האלופות. הוא הספיק לכבוש 18 שערים ולבשל 8, בהם כאלה שקבעו גורלות עבור קבוצתו מבירת הנגב, ואף את שער האליפות במשחק ההוא מול מכבי ת"א לפני כשנתיים.

מי יהיה הבא בתור שיעזוב את האלופה היוצאת?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il