זנדברג: "זה הזמן לבנות שמאל גדול"

יו"ר מרצ, ח"כ זנדברג, במסר למחנה השמאל: "החברה הערבית חייבת להיות שותפה בבניית האלטרנטיבה. התפקיד שלנו הוא להושיט יד".

ערוץ 7 , י"א בניסן תשע"ט

יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג, משגרת היום (שלישי) מסר למחנה השמאל הישראלי לנוןכח תוצאות הבחירות האחרונות והימנעות הרשימות הערביות מהמלצה על מועמד לראשות הממשלה.

"החברה הערבית חייבת להיות שותפה בבניית האלטרנטיבה ובחילופי השלטון. התפקיד שלנו הוא להושיט יד", אמרה זנדברג.

לדבריה, "כשהמסגרות הפוליטיות הנוכחיות לא מייצגות נכונה את הרעיונות זה הזמן לבנות שמאל גדול. אין לנו מה להפסיד. שותפות מלאה של כל המחנה היא הדבר היחידי האפשרי כרגע. אני מתחייבת לפעול לזה בכל הכוח".

"ממשלת הימין הבאה תהיה קיצונית עוד יותר. במצב הזה עלינו, השמאל הישראלי, האחריות לספק את הסחורה. ישראל זקוקה כעת לשמאל גדול ככל האפשר וברור ככל האפשר עם שותפות פוליטית יהודית - ערבית עמוקה", הוסיפה זנדברג.

"החברה הערבית חייבת להיות שותפה בבניית האלטרנטיבה ובחילופי השלטון. התפקיד שלו הוא להושיט יד. כשהמסגרות הפוליטיות הנוכחיות לא מייצגות נכונה את הרעיונות זה הזמן לבנות שמאל גדול. הוכחנו במרצ בבחירות האלה שאפשרי לבנות שותפות ועל מנת שהמחנה כולו ימשיך את התהליך הזה, זה הזמן להתחיל כבר עכשיו. זה הזמן לוותר על האגו ועל אזורי הנוחות. אין לנו מה להפסיד. שותפות מלאה של כל המחנה היא הדבר היחידי האפשרי כרגע. אני מתחייבת לפעול לזה בכל הכוח", חתמה זנדברג.