חובות
חובותצילום: ISTOCK

אובליגור – ישנים בשקט כשיש הסדר חובות

הסדר חובות מתאים הוא הדרך הטובה ביותר להתמודד, ולצאת מבעיה של חובות. בשלב כזה או אחר בחיים, אנשים נופלים למצב של חובות ולא יודעים איך לצאת מהמצב אליו נקלעו.

מה נכון לעשות? האם רצוי להצהיר על הליך פשיטת רגל או ללכת על הסדר חובות? מה הדרך הראויה ביותר שתשיב את השקט אל קנו? מטרת מאמר זה היא לסייע לכם בבחירת ההליך המשפטי הנכון ביותר להשבת השקט הנפשי שלכם. בעוד יש אנשים שנוטים לחשוב כי הליך פשיטת רגל הוא הראוי, לחברים באובליגו יש משהו לספר לכם על הליך של הסדר חובות. אז מה באמת מתאים לכם בכדי לשים את התקופה הגרועה מאחוריכם ?

מה זה הליך הסדר חובות?

הליך של הסדר חובות הוא הנכון לכל חייב באשר הוא, בעוד רבים חושבים כי עסק שנקלע לחוב קשה יסיים את פעילותו, אבל לאובליגו יש כמה דברים לחדש לכם. באמצעות הליך של הסדר חובות, אתם יכולים לאבטח את העתיד שלכם וגם את ההווה. אז הכול מתחיל ונגמר בהבנת המצב הנתון וטיפול החובות בצורה הנכונה ביותר. חשוב להכיר במצב, להגיע להסדר ולצדו להמשיך ולתחזק את העסק באמצעות ייעוץ כלכלי מחודש שיסייע בשיקום.

בעלי עסקים המיישמים שלבים אלו, לא רק שיכולים להיפרד מהחוב שלכם, אלא בו זמנית לפתח את העסק ולהעצימו. בשלב הראשון, תתקבל התרעת תשלום ראשונית בגין אי תשלום ההלוואה, לאחר מכן, יגיע שלב בירור הנתונים מול הבנק. ההגעה אל הבנק כמה שיותר מוקדם, הינה נקודה חשובה ביותר וזאת בכדי למנוע הסלמה במצב.

אובליגור, הקבוצה הפיננסית המומחית המתמחה בתחום ויכולה לספק לכם את כל ההדרכה הכלכלית הנדרשת לפני שאתם "פוגשים את הבנק". באמצעות אובליגור, לא רק שתוכלו לצאת עם הסדר נכון ביותר, אלא גם לצאת מורווחים מהמצב. חשוב לציין כי אי הגעה להסדר לא רק שעלולה לסבך אתכם, אלא גם לדרוש מכם לשלם את כל סכום החוב- דבר שניתן למנוע עם הייעוץ והליווי הנכונים. עצרו, אתם לא צריכים לעבור את זה לבד. אוביליגור- פותרים לכם את כל הבעיות.

הסדר חובות או פשיטת רגל?

הסדר חוב תמיד יהיה הפתרון הכדאי ביותר לבעיית חובות. טעות נפוצה היא לקפוץ ולבחור הליך פשיטת רגיל מבלי לבצע התאמה ופעולה של הסדר חובות. שלא כמו בהליך פשיטת הרגל, המון חייבים מצליחים לחסוך לא מעט כסף נוכח הוויתור על נקיטת הליך פשיטת רגל.

אז למה לא הליך פשיטת רגל? בעיקר משום שהוא מוביל לשלם את כל החוב – דבר שלא תמיד משתלם בסופו של דבר. כשעומדים מול מעמד שכזה, הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו הוא גם העתיד הרחוק, אבל גם ההווה. בראש ובראשונה, לגשת אל ייעוץ משפטי ולהבין, מה באמת משתלם לכם ואיך אתם יוצאים בצורה הגונה מהמצב אליו נקלעתם.