בן דהן: "אתפלג מהליכוד ואחבור לבית היהודי"

סגן שר הביטחון, ח"כ אלי בן דהן, משתתף הערב באירוע הרמת כוסית של הבית היהודי והתייחס גם לכישלון הימין החדש: "אני מאוד עצוב".

יוני קמפינסקי , י"ב בניסן תשע"ט

סגן שר הביטחון, ח"כ אלי בן דהן, שהיה חלק מרשימת הליכוד בבחירות האחרונות במסגרת ההסכם בין הבית היהודי לליכוד, הגיע הערב (רביעי) לאירוע הרמת כוסית וסיכום קמפיין הבחירות של מפלגת הבית היהודי.

בן דהן אמר כי במהלך הבחירות האחרונות לא יכל לפעול למען הבית היהודי משום שהיה חלק מרשימת הליכוד אך הוסיף: "עכשיו בעז"ה הבחירות הסתיימו וכשהכנסת תכונן אני אתפלג מהם ואחבור חזרה לבית היהודי".

ח"כ בן דהן סבור כי החבירה של שלוש המפלגות לרשימה 'איחוד מפלגות הימין' הצילה את הימין: "החיבור לעוצמה יהודית וזה שראש הממשלה נתן לנו עוד מנדט אחד אצלו, זה הציל את מפלגות הימין".

הוא התייחס לכישלון מפלגת הימין החדש של השרים נפתלי בנט ואיילת שקד בבחירות: "אני מאוד עצוב. כואב לי מאוד עליהם. אני חושב גם באופן אישי כלפיי נפתלי ואיילת שהם באמת חברים טובים שלי גם כלפיי הבית היהודי שהיינו יכולים להיות הרבה יותר גדולים וגם כלפיי הימין וגם כלפיי כל עם ישראל שאנחנו מפסידים שני אנשים מוכשרים שמסרו את נפשם למען עם ישראל וארץ ישראל וחבל שהם לא יהיו חלק מהכנסת".