חובבי האירוויזון באירופה מדרגים את קובי מרימי במקום ה-18. המדרגים הישראלים אופטימיים יותר ומצפים שיגיע למקום ה-8. כך עולה מנתוני אפליקציית חיזוי תוצאות האירוויזיון שפיתחה חברת "רבי אינטראקטיב" עבור התאגיד כאן והפקת האירוויזיון האירופאית.

בפילוח הדרוגים לפי מדינות מסתבר שהרוסים סולדים במיוחד מהשיר HOME ודרגו אותו במקום 34. גם הפולנים לא מפרגנים וצופים לקובי מרימי את המקום ה-31. חובבי האירוויזיון באנגליה מעריכים שנגיע למקום 28 והצרפתים קרובים אליהם עם מקום 27. בהולנד חוזים שישראל תגיע למקום 22 ואילו הגרמנים חוזים שנהיה במקום 20.

על פי הדרוג שמילאו חובבי אירוויזון מישראל, הולנד צפויה לכבוש את המקום הראשון וכך גם חושבים כלל הגולשים מאירופה. אחרי הולנד ממוקמות בדרוג הכולל המדינות: איטליה, שוויץ, רוסיה וקפריסין.

אפליקציית חיזוי תוצאות האירוויזיון פתוחה לכולם. המשתמשים יכולים לשנות את רשימת הזוכים שלהם עד מועד גמר התחרות ולשתף ברשתות החברתיות סרטון קצר המופק אוטומטית באפליקציה, המכיל תקציר של סדר השירים הזוכים לפי החיזוי של כל משתמש. אלו שיקלעו לתוצאות האמת יתפרסמו כמומחי אירוויזיון בהיכל התהילה באתר האירוויזיון הרשמי.

גיל רבי, מנכ"ל רבי אינטראקטיב, אמר כי "לפי הבחירות שחובבי האירוויזיון מבצעים באפליקציה אנחנו יכולים ללמוד על הלך הרוחות לקראת האירוע. עד כה היה נהוג להסתמך על הבחירות שביצעו מהמרים דרך סוכנויות הימורים באירופה, אך שם נמצא קהל מסוג אחד. האפשרות לחזות דרך הפקת האירוויזיון מאפשרת לכלל חובבי הארוע להביע את קולם.

''אנחנו רואים כתופעה רוחבית שהגולשים לא נוטים לפרגן לשיר של המדינה שלהם ולא מדרגים את עצמם במקום גבוה. יוצאי דופן הם הגולשים בהולנד ובשבדיה שהעניקו לשירים של מדינותיהם את המקום הראשון", הוסיף רבי.